Edius'la ilgili bir sorum olacak

Edius - Edius'la ilgili bir sorum olacak Sponsorlu Bağlantılar Geçenlerde after efect'le ilgili görsel dersleri izlerken işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması için FİT diye bir seçeneği tıklayarak işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması sağlandı..Edius'da bu işlemi nasıl yaparız... ...

21313 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21313

Grafiker / Antalya

Alt 09-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçenlerde after efect'le ilgili görsel dersleri izlerken işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması için FİT diye bir seçeneği tıklayarak işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması sağlandı..Edius'da bu işlemi nasıl yaparız... İşlediğim videolar değişik boyutlarda. ekranın sağ ve sol taraflarında boşluklar kalıyorz..izleyenlerin tam dolu bir ekranda izlemisini istiyorum... Genelde yotube download yapıyorum,, ordan link ile siteme çekiyorum.. yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

renard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renard

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Görüntünün üzerine gelip F7 ye basarsan açılan ekrandan görüntünün boyutuyla oynayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 23-05-2013 #3
Geçenlerde after efect'le ilgili görsel dersleri izlerken işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması için FİT diye bir seçeneği tıklayarak işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması sağlandı..Edius'da bu işlemi nasıl yaparız... İşlediğim videolar değişik boyutlarda. ekranın sağ ve sol taraflarında boşluklar kalıyorz..izleyenlerin tam dolu bir ekranda izlemisini istiyorum... Genelde yotube download yapıyorum,, ordan link ile siteme çekiyorum.. yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim
F7 kısayolu ile layouter ile görüntüyü ekrana sığdırabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
hakan_saw isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan_saw

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-09-2014 #4
poyrazhan abi merhaba bir sorum olacaktı edius pro7 versiyon programı crack seriali nasıl
bulabilirim senden ricam abi mail adresim ]
Bu mesajdan alıntı yap