Ediusta bir videonun sesi çok cızırtılı.nasıl düzeltebilirim..lütfen acil yardım

Edius - Ediusta bir videonun sesi çok cızırtılı.nasıl düzeltebilirim..lütfen acil yardım ...

Ediusta bir videonun sesi çok cızırtılı.nasıl düzeltebilirim..lütfen acil yardım
umit_sen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umit_sen

Grafiker / İzmir

Alt 11-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar render edilmiş bir video var ama sesi çekim esnasında kötü kayıt edilmiş.doğrusu bir düğünde çekilmiş bir görüntü.orjinel sesleri bozmadan sesdeki pislikleri ediusta nasıl temizleyebilirim...lütfen acil yardımcı olursanız çok sevinecem..şimdiden herkeze teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 11-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Audio filter den delay graphic eko vs oradaki pluginglerle düzeltebilirsin ama pek düzeleceğini sanmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
umit_sen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umit_sen

Grafiker / İzmir

Alt 11-12-2009 #3
anladım saolasın dostum cevap için
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 12-12-2009 #4
Sende sağol dostum...
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 13-12-2009 #5
bunu daha önce edius ta denedim bende kardeş ama pek randıman alamadım sonuçta video kurgu üzerine olduğu için audio efektleri çok kuvvetli değil haliyle
ediusta düşük olan sesleri yükseltmek konusunda oldukça başarı elde ettim ama dediğin gibi sesteki pislikleri temizlemek için goldwave diye bir ses düzenleme programı var siddetle onu öneririm sana ben kullanıyorum gayet te başarılı oldum çoğu seste
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 15-12-2009 #6
Sony vegas yada acid i önerebilirim güzel yazılımlardır.
Bu mesajdan alıntı yap