Edius'ta görüntü buzlama

Edius - Edius'ta görüntü buzlama Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar elimde bir video var ve ben o videodaki suratı buzlamak istiyorum nasıl yapabilirim?Edius 5 var bende....

Edius'ta görüntü buzlama
darKGuitarisT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darKGuitarisT

Hiç Biri / Bursa

Edius'ta görüntü buzlama

Alt 26-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar elimde bir video var ve ben o videodaki suratı buzlamak istiyorum nasıl yapabilirim?Edius 5 var bende.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 26-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar elimde bir video var ve ben o videodaki suratı buzlamak istiyorum nasıl yapabilirim?Edius 5 var bende.
dostum konu ile ilgili dersi hazırladım ama şu an trabzonda olimpiyat oyunlarında olduğumdan upload edemedim ay başında siteye ekleyeceğim dersi hatta emin ol istediğinizden daha fazlasını bulacaksınız derste. yanlız ben dersi 6 versiyonu ile hazırladım

siteyi takip edin
Bu mesajdan alıntı yap
darKGuitarisT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darKGuitarisT

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-07-2011 #3
Tamam hocam bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
demon06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demon06

Hiç Biri / Ankara

Poyrazhan

Alt 10-09-2011 #4
merhabalr poyrazhan ben bu siteye daha yeni kayıt oldum ve edius neo3 kullanıyom ben bu ediusta cektigim düğün görüntülerine pasta kesilirken havayi fişek eklemek istiyom yada pasta kesilirken konfetiler atılmasını istiyorum bunu efekt olarak yapmak istiyorum yada buna benzer efektler bu konuda yardımcı olurmusun
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 10-09-2011 #5
merhabalr poyrazhan ben bu siteye daha yeni kayıt oldum ve edius neo3 kullanıyom ben bu ediusta cektigim düğün görüntülerine pasta kesilirken havayi fişek eklemek istiyom yada pasta kesilirken konfetiler atılmasını istiyorum bunu efekt olarak yapmak istiyorum yada buna benzer efektler bu konuda yardımcı olurmusun
öncelikle bir havai fişek videon varmı bilmiyorum ama diyelimki var o zaman sen düğün görüntünü video bandına havai fişek görüntünüde onun üst bandına atıp üst banda attığın görüntüye chromakey uygulayacaksın bununla ilgili 4. dersimde anlatımım var izledin mi
Bu mesajdan alıntı yap
demon06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demon06

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-09-2011 #6
yok hocam izleyemedim indiremiyorum dersleri ama anladım hocam ccok saol teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap