ediusta görüntü kırpma

Edius - ediusta görüntü kırpma Sponsorlu Bağlantılar Diyelim ki videomuzda istemediğimiz kısımlar var sağdan yukardan falan kadraja istemediğimiz bir görüntü girdiyse bu kısımları nasıl kesebiliriz videoda yardımlarınızı bekliyorum....

ediusta görüntü kırpma
emr3444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emr3444

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

ediusta görüntü kırpma

Alt 06-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Diyelim ki videomuzda istemediğimiz kısımlar var sağdan yukardan falan kadraja istemediğimiz bir görüntü girdiyse bu kısımları nasıl kesebiliriz videoda yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 06-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Diyelim ki videomuzda istemediğimiz kısımlar var sağdan yukardan falan kadraja istemediğimiz bir görüntü girdiyse bu kısımları nasıl kesebiliriz videoda yardımlarınızı bekliyorum.

bunu 3 d picture in picture ile yapabilirsin şöyleki; işlem yapacağın videoya 3d p i p uygula sonra uygulama penceresini açtığında karşına gelen ekrandan drop böümüne gir ve buradan istediğin şekilde sağdan sola yukarıdan aşşağıya görüntüyü kırpabilirsin
kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
emr3444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emr3444

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-03-2010 #3
bunu 3 d picture in picture ile yapabilirsin şöyleki; işlem yapacağın videoya 3d p i p uygula sonra uygulama penceresini açtığında karşına gelen ekrandan drop böümüne gir ve buradan istediğin şekilde sağdan sola yukarıdan aşşağıya görüntüyü kırpabilirsin
kolay gelsin...
eyvallah hocam sağolasın.
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 07-03-2010 #4
aynı yerden crop ları düşürerekte videonun istediğin yerlerini kesebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap