Edıus'ta psd dosyasını nasıl açabilirim

Edius - Edıus'ta psd dosyasını nasıl açabilirim ...

iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 27-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Edius'u yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum. Photoshop'ta transparant backgroundlu bir çalışma hazırladım. Bu çalışmayı Edius'a aktarmam gerekiyor Bin'den denedim kabul etmedi. Nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 27-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar edius'u yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum. Photoshop'ta transparant backgroundlu bir çalışma hazırladım. Bu çalışmayı edius'a aktarmam gerekiyor bin'den denedim kabul etmedi. Nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
bizde de aynı sorunu yaşadık geçen hafta içinde programı tekrar kurduk halloldu
Bu mesajdan alıntı yap

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 27-11-2010 #3
Hocam, ilk önce hazırlayıp paylaştığınız edius dersleri için çok teşekkür ederim. Faydalanıyoruz...

Ben de mi yeniden kurmalıyım yani onu mu tavsiye ediyorsunuz..? Edıus'ta psd dosyasını nasıl açabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 27-11-2010 #4
Hocam, ilk önce hazırlayıp paylaştığınız edius dersleri için çok teşekkür ederim. Faydalanıyoruz...

Ben de mi yeniden kurmalıyım yani onu mu tavsiye ediyorsunuz..? Edıus'ta psd dosyasını nasıl açabilirim
ne demek kardeşim sizin gibi arkadaşların yararlandığını görmek ilerdeki dersleri için bana güç veriyor. diğer konuya gelince;
biz bunu geçen hafta edius6.1 versiyonunda yaşadık ne yaptıysak psd logomuzu atamadık işin tuhaf tarafı benim kendi laptopumda aynı versiyon kuruluydu bende sorun olmadı ama işyerindeki pc de kurulu olanda bi türlü psd olan logoyu atamadık en sonunda kaldırıp yeniden kurduk ve konu halloldu birde böyle dene istersen
Bu mesajdan alıntı yap

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 28-11-2010 #5
Tamam,teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap