EDIUS'ta şaşırtan hata ! .mov dosyalarını tanımıyor :-S

Edius - EDIUS'ta şaşırtan hata ! .mov dosyalarını tanımıyor :-S ...

MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 15-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

poyrazhan abimin geçen aylarda paylaştığı background ve geçişleri tanımadı.Bir çalışma hazırlayacaktım ama ne geçişleri ne de arkaplanları tanımadı.ne yapabilirim ? Sorun neyden kaynaklanabilir ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 15-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
poyrazhan abimin geçen aylarda paylaştığı background ve geçişleri tanımadı.Bir çalışma hazırlayacaktım ama ne geçişleri ne de arkaplanları tanımadı.ne yapabilirim ? Sorun neyden kaynaklanabilir ?
dostum o backroundlar bende sorunsuz çalışıyor ama şunu hatırlatayım belki aynı şey değil ama bazen edius normal video dosyalarını sadece ses dosyası olarak görürüyor o zaman mutlaka codek paketi kurmanız gerek.

bir hatırlatma daha yapayım bu senin sorunun ile ilgili eğer edius görmediyse ulead ı dene orda görecektir mutlaka dosyaları mpeg2 olarak tekrar render et o zaman kesin edius görecektir zaten amaç arka planı kullanmak değil mi ha öyle ha böyle
Bu mesajdan alıntı yap
MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 15-07-2010 #3
Abi önerilerin gerçekten mantıklı onu uygulamadan önce programı kökten silip geri yükleyeyim dedim,sabırla uninstall edip tekrar yükledim ve artık .mov ve .jpeg'ler çalışıyor. Hadi .mov'u okumamasını anladım .jpeg'i neden görmüyodu şaşırdım. :- ) Şu an sorun çözüldü. :- )
Bu mesajdan alıntı yap