Edius'ta videoyu attığım zaman zaman çizgiside gelmesi

Edius - Edius'ta videoyu attığım zaman zaman çizgiside gelmesi Sponsorlu Bağlantılar Edius programına videoyu atıp,işleyip renderladığım zaman montaj sonrasında videonun üzerinde zaman çizelgesi çıkıyor ve film boyunca saniye saniye gidiyor. bunu kaldırmak için ne yapmam gerekiyor.Lütfen yardım edin bu ...

hectorbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hectorbulut

Öğrenci (Grafik) / Burdur

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Edius programına videoyu atıp,işleyip renderladığım zaman montaj sonrasında videonun üzerinde zaman çizelgesi çıkıyor ve film boyunca saniye saniye gidiyor. bunu kaldırmak için ne yapmam gerekiyor.Lütfen yardım edin bu konu benim için acil.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hectorbulut

Alt 24-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
poyrazhan kardeşim yardım edersen çok sevincem
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 24-08-2010 #3
poyrazhan kardeşim yardım edersen çok sevincem
render penceresinde ayar yaparken tımecode seçeneği açık demek ki yapacağın işlem şu
render yapmak için print to file seçtiğin zaman sana açılan diyalog penceresinde sol alt tarafta yeralan display tımecode kutucuğundaki işareti kaldırman gerek kaldırdığın zaman video oynarken saniye saniye altta tımecode görünmeyecektir.

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

hectorbulut

Alt 24-08-2010 #4
allah razı olsun kardeşim yhaaa çok yardımcı oldun....özelden messenger adresini atabilirmisin çok saol şimdiden...
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 24-08-2010 #5
allah razı olsun kardeşim yhaaa çok yardımcı oldun....özelden messenger adresini atabilirmisin çok saol şimdiden...
ALLAH senden de razı olsun dostum, yardımımız dokunduysa ne mutlu Edius'ta videoyu attığım zaman zaman çizgiside gelmesi))
Bu mesajdan alıntı yap

hectorbulut

Alt 24-08-2010 #6
kardeş bende sony dhv1000e omuz kamerası var gerçekten bana göre güzel özel günlerde işime yarıyor ama aktarıcı için ne önerirsin maliyeti düşük ama görüntüyü kısmayan bildiğin bir cihaz varmıdır.Bu konuyu uzun zaman araştırdım ama bir türlü bulamadım.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 24-08-2010 #7
kardeş bende sony dhv1000e omuz kamerası var gerçekten bana göre güzel özel günlerde işime yarıyor ama aktarıcı için ne önerirsin maliyeti düşük ama görüntüyü kısmayan bildiğin bir cihaz varmıdır.Bu konuyu uzun zaman araştırdım ama bir türlü bulamadım.
sen kaydettiğin görüntüleri pc ye aktarmak için cihaz arıyorsun doğru mu anladım.

eğer doğruysa orta kullanıcılara hitap eden sinazzi marka capture kartlarını incele işini göreceği kanısındayım. sakın kamerayı kullanarak görüntüleri pc ye aktarma kameranın ömrünü kısaltırsın..

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

hectorbulut

Alt 25-08-2010 #8
snazzileri baya bir araştırdım onların usb olarak bire bir görüntü aktaran bir cihazı var onu bulamadım.yok kameradan aktarmam o kadar para verdim kıyarmmıyım =)
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-08-2010 #9
Elimde Snazzi Capture Kart var satılık duyrulur aldım işime yaramıyor Edius'ta videoyu attığım zaman zaman çizgiside gelmesi
Bu mesajdan alıntı yap
Dağrüzgarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dağrüzgarı

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-08-2010 #10
selam demirhancan kardeş nasılsın sana bir şey tanışacaktım video indirme programı olarak en iyisi hangisi ve indirdiğim videolarda yazı görüntünün üstünde oluyor nasıl bunu yok edebilirim biliyorsan yardımcı olabilirmisin. Teşekürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları