edius'ta video'yu hızlandırma ve yavaşlatma

Edius - edius'ta video'yu hızlandırma ve yavaşlatma Sponsorlu Bağlantılar Ben 23 nisan çocuk bayramında görüntü çektim ve başlangıçta şehrin girişinde okul'a kadar bir video çekip okula kadar olan görüntüyü hızlandırmak istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim???? 2-Başlangıçlarda ve sonlarda ...

hectorbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hectorbulut

Öğrenci (Grafik) / Burdur

ünlem

Alt 26-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben 23 nisan çocuk bayramında görüntü çektim ve başlangıçta şehrin girişinde okul'a kadar bir video çekip okula kadar olan görüntüyü hızlandırmak istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim????
2-Başlangıçlarda ve sonlarda ses ayarını yükseltmek veya kısmak istiyorum bütün mesajlarda aradım fakat sadece ses ayarının yapılmasını bulabildim oda bende pek işe yaramadı.
Yardımcı olabilirmisiniz????
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hectorbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hectorbulut

Öğrenci (Grafik) / Burdur

Alt 26-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
videoda ki hızlandıma ve yavaşlatmayı buldum ama sesteki olayı hala çözemedim....mix'e tıklıyorum ama bir türlü alçaltma veya yükseltme oku çıkmıyor....
Bu mesajdan alıntı yap
aednr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aednr

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-04-2011 #3
sorununu tam olarak anlamadım ama videonun üzerine tıklayıp alt+E yapıp hızını oradan ayarlayabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap