Edius'tan anlayanlar bir bakabilir mi?

Edius - Edius'tan anlayanlar bir bakabilir mi? Sponsorlu Bağlantılar Şöyle anlatıyım, elimde yaklaşık 200 küsür video var ve üzerlerinde yapılcak değişiklikler hep aynı ben bunlarla tek tek uğraşmak yerine tek seferde hepsine aynı işlemi nasıl gerçekleştirebilirim....

stgyhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stgyhn

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 12-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şöyle anlatıyım, elimde yaklaşık 200 küsür video var ve üzerlerinde yapılcak değişiklikler hep aynı ben bunlarla tek tek uğraşmak yerine tek seferde hepsine aynı işlemi nasıl gerçekleştirebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

abarruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abarruh

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer yapacağın işlem videoları belli bir yerinden kesmek değil de üzerine effect atmak gibi bir şeyse yeni bir sekans açıp içine tüm videoları atıp sonra açtığın sekansı kapatıp bin menüsünden kapattığın sekansı 1. sekansa video gibi atabilirsin. Sekans üzerinde yapacağın her değişiklik otomatik olarak videolarının tamamında görünecektir. Fakat videoların attığın efektten diğer sekansın içinde etkilenmeyecektir. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
stgyhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stgyhn

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 13-12-2014 #3
teşekkür ederim cevabınız için, bunu denemekte fayda var
Bu mesajdan alıntı yap