EFE KALIP TASARIM A - İstanbul

İş Veren İlanları - EFE KALIP TASARIM A - İstanbul ...

sonefem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonefem

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

EFE KALIP TASARIM A

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ben 2007 de efe kalıp tasrımı kurdum,firmam plastik enjeksiyon kalıpları yapmaktadır.kulandığım program nx(cad-cam)aradığım kişi yönetici de diyebiliriz.istediğim se
1 plastik enjeksiyon kalıpları bulması(%5 pirim alıcak)
2 yönetim ve geliştirme konusunda çalışacak
3 cad-cam öğrenecek
4 temizlik yapıcak

arkadaşlar ben mesleğimde başarılı olduğuma inanıyorum benim sorunum iş bulmak ben imalatcı olarak yetiştim.yani iş aramak bana göre değil ben gelen işi sonuçlandırırım.
bu işletmeyi cebimde hiç para yoken sıfırdan bir noktalara getirdim.başarılı olacak kişiye hisse bile vermeyi düşünebilirim
bizim yaptığımız işte rakamlar yükek %5 pirim +400lira maaş
diye düşünüyorum.çok güzel paralar kazanabilir çalışan kişi
gelecek için çok büyük bir yatırım araştırın ne olduğunu net de göreceksiniz ki gerçekten büyük başarı getirecek bir iş
BEN SİZE İŞİ ÖĞRETİRİM CAD-CAM İ DE SİZ İŞ BULABİLİRMİSİNİZ yukarı dudullu ümraniye istanbul
lütfen citti olanlar ulaşsın bana

E-posta:

Telefon: 0536 607 25 12
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları EFE KALIP TASARIM A - İstanbul - EFE KALIP TASARIM A - İstanbul ya da EFE KALIP TASARIM A - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | EFE KALIP TASARIM A - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
EFE KALIP TASARIM A - İstanbul | EFE KALIP TASARIM A - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap