efekt kullandığım resimler diğerlerinide etkiliyor :(

InDesign - efekt kullandığım resimler diğerlerinide etkiliyor :( ...

efekt kullandığım resimler diğerlerinide etkiliyor :(
lgsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lgsa(33)

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba,
indesign da bir resime efekt verdiğim zaman (transpananlık veya gölge efekti.. vs) o çalışma sayfasındaki ve yan sayfasındaki resimlerde bir soluklaşma oluyor,efekti kaldırdığımda resimlerin rengi normale dönüyor... ek bir boş sayfa açtığımda, resime orada aynı efektleri verdiğimde bir etkilenme olmuyor? Bunun sebebi ne olabilir? resimin sayfasında ve yan sayfasında neden böyle bir etkilenme oluyur?

Yardım edebilecek birileri varmı ?efekt kullandığım resimler diğerlerinide etkiliyor :(

efekt kullandığım resimler diğerlerinide etkiliyor :(efekt kullandığım resimler diğerlerinide etkiliyor :(efekt kullandığım resimler diğerlerinide etkiliyor :(
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

lgsa(33)

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
diğer sayfalardada kullandığım resimlerde renklide olsa efek kullandğımda diğer resimleri etkiliyor...bu şekilde problem yaşıyorum???
bir örnek daha göndereceğim
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-07-2013 #3
ind. dosyasını resimsiz (yada birtane içinde olabiliti)paylaşabilirmisiniz özel degilse
Bu mesajdan alıntı yap

lgsa(33)

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2013 #4
dosyayı sadeleştirdim olağanca nasıl ekleyebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-07-2013 #5
dosyanızı buraya Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam yükledikten sonra size Download link verecektir onu buradan paylaşırsanız dosyayı indirebiliriz
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-07-2013 #6
Çözümü:
Çalışmanızda kullanmış olduğunuz (tüm veriler) fotoğrafların hepsi bir klasöre toplayın ve bunları indesign içine aktarırken bu klasörü kullanın indesign dosyasınıda bunların bulunduğu klasörün içine kaydedin daha sonra efektlerinizi uygulayın...
Bu mesajdan alıntı yap