Efes Metarulji

Web Tasarımı - Efes Metarulji ...

Efes Metarulji
dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Efes Metarulji

Alt 01-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Efes Metarulji
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 01-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güzel olmuş bende metalurjiye logo yapıyorum Efes Metarulji
Bu mesajdan alıntı yap

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 01-08-2012 #3
eline sağlık güzel olmuş bende metalurjiye logo yapıyorum Efes Metarulji
Teşekkür ederim , logo bana ait değil ve pek beğenmedim zaten senin yapacağının daha iyi olacağına eminim.
Bu mesajdan alıntı yap
demir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demir1

Webmaster / Kocaeli

Alt 02-08-2012 #4
Merhabalar,

Hocam düşünce güzel. Lakin bence biraz fazla griye boğulmuş (Arka plandaki gri ve siyah tonlarından bahsediyorum). Yoksa ön taraftaki mavi - turuncu - yeşil gibi renkler (gerek görsellerde , gerek başlık arkasında vb) iç dengeyi yakalamış, güzel olmuş.

Bunların dışında slider bölümündeki 3'lüye efekt vererek deneyebilirsin diye düşünüyorum. Örneğin aktif olan "net"ken diğerlerinin üzerine %10-20 lik transparan bir siyah örtü olabilir ? Tabi, o renkleri güzel olan butonları örtmemek kaydıyla. (Bunu önerdim çünkü aralarındaki siyah çizgi onları ayırmamda ilk etapta yardımcı olmadı)

Nacizane fikirlerim bu yönde.
İyi çalışmalar, saygılar.

Ha bir de. "Devamı" linkindeki alt çizgiyi bence kaldırmalısın. Onun yerine koyu, koyu italik ; veya şu an olduğu gibi diğer iç renklerle uyumlu (açık mavi gibi) vb gibi bir link denersen iyi olacağını düşünüyorum. Ama italik ve belki de "bold" olarak.

Tekrar Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 02-08-2012 #5
Merhabalar,

Hocam düşünce güzel. Lakin bence biraz fazla griye boğulmuş (Arka plandaki gri ve siyah tonlarından bahsediyorum). Yoksa ön taraftaki mavi - turuncu - yeşil gibi renkler (gerek görsellerde , gerek başlık arkasında vb) iç dengeyi yakalamış, güzel olmuş.

Bunların dışında slider bölümündeki 3'lüye efekt vererek deneyebilirsin diye düşünüyorum. Örneğin aktif olan "net"ken diğerlerinin üzerine %10-20 lik transparan bir siyah örtü olabilir ? Tabi, o renkleri güzel olan butonları örtmemek kaydıyla. (Bunu önerdim çünkü aralarındaki siyah çizgi onları ayırmamda ilk etapta yardımcı olmadı)

Nacizane fikirlerim bu yönde.
İyi çalışmalar, saygılar.

Ha bir de. "Devamı" linkindeki alt çizgiyi bence kaldırmalısın. Onun yerine koyu, koyu italik ; veya şu an olduğu gibi diğer iç renklerle uyumlu (açık mavi gibi) vb gibi bir link denersen iyi olacağını düşünüyorum. Ama italik ve belki de "bold" olarak.

Tekrar Saygılar
Yorumun için teşekkür ederim, bu şekilde yorumlar gelmesi beni sevindiriyor yaptığım ve yaptığımız işlerin incelenmesi eksik yönlerinin beliritilmesi fikir alışverişi olması gerçekten çok iyi bir olay , önerilerine gelince slider için söylediğin aslında yapılabilir fikir olarak hoş arkaplan için biraz benim tercihim diyebilirim , tasarımı yeniden revize edeceğim ozaman dediklerini dikkate alacağım teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
YaLquzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaLquzaq(36)

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 02-08-2012 #6
Hocam menu bari aktif olan secenekte renk degistirerek ve biraz daha buyuterek de kullanabilirsin. Bu sekilde cok havada kalmis gibi. Bir de sanki menu butonlari arasinda cok fazla bosluk var gibi. Geri kalan her sey gozume hos geldi de o menu batti acizane Efes Metarulji

Iyi calismalar.
Bu mesajdan alıntı yap
demir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demir1

Webmaster / Kocaeli

Alt 07-08-2012 #7
Yorumun için teşekkür ederim, bu şekilde yorumlar gelmesi beni sevindiriyor yaptığım ve yaptığımız işlerin incelenmesi eksik yönlerinin beliritilmesi fikir alışverişi olması gerçekten çok iyi bir olay , önerilerine gelince slider için söylediğin aslında yapılabilir fikir olarak hoş arkaplan için biraz benim tercihim diyebilirim , tasarımı yeniden revize edeceğim ozaman dediklerini dikkate alacağım teşekkürler.

Ben teşekkür ederim.
İyi Çalışmalar!
Bu mesajdan alıntı yap