Effecti değiştirirken ana ekranda değişikliği gösteriyordu -Acil yardım çıldırıcam

After Effects - Effecti değiştirirken ana ekranda değişikliği gösteriyordu -Acil yardım çıldırıcam ...

Effecti değiştirirken ana ekranda değişikliği gösteriyordu -Acil yardım çıldırıcam
Ziedrich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ziedrich

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 24-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yanlışlıkla bir şey yaptım düzeltemiyorum,
eskiden mesela effecti değiştirirken ana ekranda değişikliği gösteriyordu ama şimdi değiştirmeyi bırakmadan göremiyorum mesela hue/saturation effectye colorize ederken hangi renge geldiğini göreüyordum ama artık göremiyorum yani ayarlarla oynamayı bırakmam gerekiyor. yani ani render yapıyordu artık yapmıyor. başka bir örnek camera döndürdüğüm gibi ekranda dönüyordu ama artık sadece beyaz cızgıler cıkıyor onlar nereye gidecegını gosterıyor ben mouse bırakınca dönüyor nasıl düzeltirim?
Ayrıca rectangle mask işareti yerine eliptical mask tool işaretini bulamadım
birde bütün ayarlar default yapma seçeneği var mı after effects cs4
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 24-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
windows la ilgili de bi sorun olabilir küçücükte bi ihtimal olsa.Performans ayarlarını en iyi görünüme getir bi de öle derim.Umarım çözülür sorunun
Bu mesajdan alıntı yap
Ziedrich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ziedrich

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 24-08-2009 #3
resolution down sample factor popup full yapmamı söyluyorsunuz şu an yapılı hala düzelmedi eğer başka bir şey soyluyorsanız açıklarmısınız? saolun
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-08-2009 #4
Farkında olmadan "Live Update" özelliğini kapatmışsınız.
Aktif etmek için timeline'ın üstünde bulunan live update butonuna basarsanız sorununuz çözülecektir.
Bu mesajdan alıntı yap