efoja'nın kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - efoja'nın kartvizit çalışması Sponsorlu Bağlantılar bir öneri grafik tasarım yazısının rüzgardan etkilenmesi yönündeydi... dedim o sağlam rüzgardan etkilenmez. beğenecek misiniz bakalım......

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir öneri grafik tasarım yazısının rüzgardan etkilenmesi yönündeydi... dedim o sağlam rüzgardan etkilenmez. efoja'nın kartvizit çalışması beğenecek misiniz bakalım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafikteki İ harfi fonta göre değişik I olarak kullanıp noktasını senin ayarlaman lazım..
Ve bir ortalama sorunu var gibi..
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #3
Bence ipligin yazısının içinden dolasması felan cok orjinal ve güzel olmuş ama Grafik Tasarım yazısının fontunu ben hiç sevmiorum yaaefoja'nın kartvizit çalışması Ellerine saglık..
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #4
Grafikteki İ harfi fonta göre değişik I olarak kullanıp noktasını senin ayarlaman lazım..
Ve bir ortalama sorunu var gibi..
Evet şimdi benim gözümüde rahatsız etti teşekkür ederim, ancak ortalama sorunu yok.

Bence ipligin yazısının içinden dolasması felan cok orjinal ve güzel olmuş ama Grafik Tasarım yazısının fontunu ben hiç sevmiorum yaaefoja'nın kartvizit çalışması Ellerine saglık..
Ben kendi adıma özellikle tasarım yazısını böyle incecik nazik fontlarda seviyorum. Ancak balon olayı olunca olgun bir font yerine pofuduk, dolgun font olmalı diye düşündüm. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-01-2009 #5
Öncelikle; önceki çalışmaya göre daha hoş bir fikir kullanılmış, siyahtan vazgeçildiği belli, fakat kırmızıda çok hoş...Balon- grafik tasarım ikilemi güzel ve yaratıcı bir şekilde işlenmiş...Fakat kartvizitin dikey yerine yatay olması daha güzel olurdu bence, "Grafik Tasarım" fontu çok güzel, diğer fontlarda fena değil...onun dışında fikir ve renkler çok güzel, baskıda daha da iyi gözükecektir...üzerinde çalışılırsa daha da iyi birşeyler çıkabilir...emeğinize sağlık.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #6
Öncelikle önceki çalışmaya göre daha hoş bir fikir kullanılmış, siyahtan vazgeçildiği belli, fakat kırmızıda çok hoş...Balon- grafik tasarım ikiemi güzel ve yaratıcı bir şekilde kullanılmış...Fakat kartvizitin dikey yerine yatay olması daha güzel olurdu bence, "Grafik Tasarım" fontu çok güzel,diğer fontlarda fena değil...onun dışında fikir ve renkler çok güzel, basıda daha da iyi gözükecektir üzerinde çalışılırsa daha da iyi birşeyler çıkabilir...emeğinize sağlık.

Kolay gelsin
Teşekkür ederim; bir de yatay deneyelim bakalım; ama grafik tasarım yazısını balonu küçültme şansım yok. Çok sıkış tepiş durabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
arock06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arock06

Grafiker / Ankara

Alt 05-01-2009 #7
Öncelikle başarılar. Gözüme takılan bi kaç nokta var. Grafikteki İ harfi diğerlerine göre biraz cılız kalmış bence hoş durmuyor ve grafik tasarım yazısının fontu için alternatif yapmanın öneririm. Renk olarak gayet güzel. Birde balon biraz kaba durmuş sanki.Üzerinde biraz daha oynanabilir. Bu kadar efoja'nın kartvizit çalışması Kolay gelsin sana...
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-01-2009 #8
Teşekkür ederim; bir de yatay deneyelim bakalım; ama grafik tasarım yazısını balonu küçültme şansım yok. Çok sıkış tepiş durabilir...
Evet haklısınız küçük durabilir; ama genel olarak kartvizitin yatay kullanımı bence daha hoş, olabilir...Genel bakarsak fikir hoş kesinlikle değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Bu şablonda kullancaksanız bile adres çubugu ve ismin bulundugu zemine birşeyler ekleyin(örneğin; diktörgen zemin) bence, daha güzel gözükür.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #9
Evet haklısınız küçük durabilir; ama genel olarak kartvizitin yatay kullanımı bence daha hoş, olabilir...Genel bakarsak fikir hoş kesinlikle değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Bu şablonda kullancaksanız bile adres çubugu ve ismin bulundugu zemine birşeyler ekleyin(örneğin; diktörgen zemin) bence, daha güzel gözükür.
efoja'nın kartvizit çalışması belki de... ama o zaman çok... ne bileyim kelime de yok ki sevmiyorum adres falan ayrı zeminde diyeyim bari efoja'nın kartvizit çalışması efoja'nın kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-01-2009 #10
efoja'nın kartvizit çalışması belki de... ama o zaman çok... ne bileyim kelime de yok ki sevmiyorum adres falan ayrı zeminde diyeyim bari efoja'nın kartvizit çalışması efoja'nın kartvizit çalışması

Yatay halide hoş olmuş, tabi kullanıcak sizsiniz nasıl içinize siniyorsa o şekilde kullanınefoja'nın kartvizit çalışması
Bence her haliyle hoş; üstünde biraz daha çalışırsanız çok iyi olucak.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismasi, efojanin, kartvizit