Ege Bahar Şenliği Afiş

Afiş Tasarımı - Ege Bahar Şenliği Afiş ...

Ege Bahar Şenliği Afiş
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Ege Bahar Şenliği Afiş

Alt 28-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum afişte kullanılan vektöreller hazırdır fakat mutasyona uğramıştır Ege Bahar Şenliği Afiş zeminde kullanılan kolaj çalışması içindeki fotolar tarafımca çekilmiştir. sanatçılar henüz belli olmadığı için aklıma gelenleri netten bulduğum gibi koydum çok karıştırdım sanki bi bahar şenliği için uygun olmuş mu? yada başka neler yapılabilir fikir verirseniz memnun olurum.

Ege Bahar Şenliği Afiş

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4 ayrı afiş varmış gibi duruyor..Sponsorlar, konserin başlama tarihi yok sanırım..?
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #3
creedwar a katılmakla birlikte ben çok kalabalık buldum insan nereye odaklanacağını şaşırıyor. Biraz sadeleştirmek lazım diye düşünüyorum. emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #4
valla o bilgiler henüz banada verilmiş değil detaylarla ilgili bekleme aşamasındayım

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 28-01-2009 #5
Kopuk ve yorucu bir çalışma olmuş. Detaylardan bahsetmiyorum, biraz daha bütünlük katmanla iyi işler çıkabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #6
Majestic senden beklemezdim.. ki hala beklemiyorum.. bu şaka olan tasarım dimi.. yarın bize süpriz yapacaksın.. Ege Bahar Şenliği Afiş

Tarih saat belli olmasa bile bir yer açmanı öneririm.. bilgiler geldiğinde tekrar uğraşma..
Asıl olaysa sol üstte gözüken turuncu zemini aşağıdada kullan o saat kulesi falan gereksiz direk zamin olsun sanatçıların olduğu kısmı elleme ama bence bi şekilde isimlerini yaz.. çok fazla görsel var şenlik için görsele gerek yok zemin çalış.. turuncu hoş olacak..
Sloganıda gözden geçirmek gerek..
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2009 #7
şimdi şöyle söyleyeyim arkadaşlar evt yorucu bi çalışma ama tasarım itibari ile kımıl kımıl isteniyor yaptığınız yorumlardan da direk kımıl olduğu düşüncesine ulaşmış durumdayım Ege Bahar Şenliği Afiş zeminde ege görselleri mutlaka isteniyor daha doğrusu afişteki hemen herşey istenildiği için bu kadar yoğun sanırım istenilenileni yapmışım bu kadar yoğun bi çalışmayı bende çok doğru bulmuyorum ama yapabileceğim birşey yoktu. birde 70x100 olacak bi çalışma nerden bakarlarsa baksınlar bu kadar kalabalık bişe dikkat cekecektir düşüncesindeyim yada kendimi avutuyorum Ege Bahar Şenliği Afiş

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2009 #8
şimdi şöyle söyleyeyim arkadaşlar evt yorucu bi çalışma ama tasarım itibari ile kımıl kımıl isteniyor yaptığınız yorumlardan da direk kımıl olduğu düşüncesine ulaşmış durumdayım Ege Bahar Şenliği Afiş zeminde ege görselleri mutlaka isteniyor daha doğrusu afişteki hemen herşey istenildiği için bu kadar yoğun sanırım istenilenileni yapmışım bu kadar yoğun bi çalışmayı bende çok doğru bulmuyorum ama yapabileceğim birşey yoktu. birde 70x100 olacak bi çalışma nerden bakarlarsa baksınlar bu kadar kalabalık bişe dikkat cekecektir düşüncesindeyim yada kendimi avutuyorum Ege Bahar Şenliği Afiş
Şimdi oldu işte... Müşteri istiyor istiyor yanii. yoksa senden böyle bir çalışma beklemiyorum.. Orhan abi hiçmi bişiler vermemiş diye düşünmeye başladım..

Ama yinede müşteriyi ikna etmeye bak. Kımıl kımıl olsun ama anlaşılır olsun derim ben..:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2009 #9
nazmiyecim arkadaşlarımında dediği gibi acayip karışık ve yorucu olmuş ama senin dediklerini de okudum bazen müşteri işleri böyle korku filmine dönüdürüyo zaten sadelik ve anlaşılırlıktan yana çok az müşteri tanıdım kaderimiz bu gibi bişey oluyo neyse bence sen müşteriyi ikna etmeye bak gerçekten hepsi iç içe girmiş kolay gelsin Ege Bahar Şenliği Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 30-01-2009 #10
2 kere resim kullanmana grek yoktu bence ya üsttekileri yada alttakileri kaldrmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afis, bahar, ege, senligi