Eğitim Kurumumuza Dizgi Elemanı Arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Eğitim Kurumumuza Dizgi Elemanı Arıyoruz - İstanbul ...

Kreyszig isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kreyszig

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim Kurumumuza Dizgi Elemanı Arıyoruz

Program/Seviye: corel draw ya da benzeri.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Eğitim kurumumuzda fizik, kimya ve biyoloji derslerinin sorularını yazabilecek dizgi elemanı arıyoruz. Gerekli şekillerin çizimi için uygun programı siz tercih edebilirsiniz. Kurumumuz Sarıyer'dedir, fakat freelance çalışmanız da mümkün olabilir. Bu konuda bir tecrübeniz varsa, yaptığınız bir sayfalık çalışmayı e-mail yoluyla göndermenizi rica ederiz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Eğitim Kurumumuza Dizgi Elemanı Arıyoruz - İstanbulEğitim Kurumumuza Dizgi Elemanı Arıyoruz - İstanbulEğitim Kurumumuza Dizgi Elemanı Arıyoruz - İstanbulEğitim Kurumumuza Dizgi Elemanı Arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Zahide Bal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zahide Bal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Freelancer Dizgici

Alt 27-06-2013 #3
Tarafınıza CV gönderildi...*********