Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop ve CorelDRAW a hakim Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

sarpert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarpert

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Photoshop ve CorelDRAW a hakim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Temmuz ayına kadar sürecek, eğitim materyalleri tasarım projesinde çalışmak isteyen, işine konsantre olabilen, mesai saatlerini sosyal sitelere ihtiyaç duymadan geçirebilen grafiker arkadaşlar aranmaktadır. Projenin sonrası üretim aşamasında, işe katkısı yüksek bir arkadaşın, bizimle birlikte yola devam etmesi düşünülmektedir. İlgilenen arkadaşların CV göndermelerini rica ediyoruz.

Teşekkürler

Not: CV lerinizde maaş beklentinizi yazmayı unutmayınız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor - İstanbul - Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor - İstanbul ya da Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor - İstanbul | Eğitim Projesine Grafiker Aranıyor - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..