Eğitim ..

Kantin - Eğitim .. Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba umarım konuyu doğru yerde açmışımdır .. daha önce 19 mayıs üniversitesi bilgisayar programcılığı okudum iki yıllık ön lisans tam anlamıyla kayıp denilebilir, lisede web programcılığı ve ...

Eğitim ..
ruzgar-arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruzgar-arslan

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Dosya22

Eğitim ..

Alt 04-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba umarım konuyu doğru yerde açmışımdır ..

daha önce 19 mayıs üniversitesi bilgisayar programcılığı okudum iki yıllık ön lisans tam anlamıyla kayıp denilebilir, lisede web programcılığı Eğitim .. ve kesinlikle tam anlamıyla grafiker olmak istiyorum yani iyi bir okulda lisansımı tamamlayıp master sonrasında öğretim görevlisi olmak

kısacası sorum öğretim görevlisi olabilmem için ne okumalıyım Eğitim .. güzel sanatlar/grafikerlik vs. ? ..

şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok teşekkürler Eğitim .. saygılar aile ..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar merhaba umarım konuyu doğru yerde açmışımdır ..

daha önce 19 mayıs üniversitesi bilgisayar programcılığı okudum iki yıllık ön lisans tam anlamıyla kayıp denilebilir, lisede web programcılığı Eğitim .. ve kesinlikle tam anlamıyla grafiker olmak istiyorum yani iyi bir okulda lisansımı tamamlayıp master sonrasında öğretim görevlisi olmak

kısacası sorum öğretim görevlisi olabilmem için ne okumalıyım Eğitim .. güzel sanatlar/grafikerlik vs. ? ..

şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok teşekkürler Eğitim .. saygılar aile ..
lisede web tasarım programcılığı , üniversitede bilgisayar programcılığı okudum şu anda'da profosyonel grafikerlik yapıyorum. bu iş hırs ve azimle oluyor kardeşim eğitmenlik bile yapabilirsin bu okuduğun 2 bölüm ilede kurslarda vs. Ama ben öğretmen olmak istiyorum diyorsan ne öğretmeni olucağını ne konuda eğitim vericeğinide araştır ama ben de senin gibi okudum şu anda grafikerlik yapıyorum zor bişe değil sadece tırmalamak lazım azim etmek lazım sürekli birşeyler üretmeye çalış.
Bu mesajdan alıntı yap

ruzgar-arslan

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 05-03-2013 #3
cevap için teşekkürler Eğitim .. ben bundan sonra ne yapmalıyım yani öğretim görevlisi olabilmek için grafikerlik üzerine Eğitim .. / anlatmak istediğim 2 yıllık bilgisayar programcılığı okudum devamında hangi okul ve bölümlere yönelmeliyim seçenekler neler Eğitim .. araştırıyorum bi yandan ama bu ailede sorumun cevabı olduğundan eminim 2+2 yapıp ve master, çözüm olur mu daha doğrusu böyle bir şey mümkün mü ? (yazdıklarım karışık kafam karışık) ..
Bu mesajdan alıntı yap

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2013 #4
cevap için teşekkürler Eğitim .. ben bundan sonra ne yapmalıyım yani öğretim görevlisi olabilmek için grafikerlik üzerine Eğitim .. / anlatmak istediğim 2 yıllık bilgisayar programcılığı okudum devamında hangi okul ve bölümlere yönelmeliyim seçenekler neler Eğitim .. araştırıyorum bi yandan ama bu ailede sorumun cevabı olduğundan eminim 2+2 yapıp ve master, çözüm olur mu daha doğrusu böyle bir şey mümkün mü ? (yazdıklarım karışık kafam karışık) ..
açıkcası bende çok birşey bildiğim söylenemez tek bildiğim bir üniversitede okurken başarılı bir öğrenciysen o okulda öğretim görevlisi olarak kalabiliyosun ama sen direk olmak istiyorum diyorsan en mantıklısı bi üniversiteye gidip bi fikir almak çünkü tam olarak ne olmak istiyorsun konusunda bende bir çözüme ulaşamadım Eğitim .. sana tavsiyem git bir üniversiteye anlat derdini sana yardımcı olsunlar .
Bu mesajdan alıntı yap

ruzgar-arslan

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 06-03-2013 #5
açıkcası bende çok birşey bildiğim söylenemez tek bildiğim bir üniversitede okurken başarılı bir öğrenciysen o okulda öğretim görevlisi olarak kalabiliyosun ama sen direk olmak istiyorum diyorsan en mantıklısı bi üniversiteye gidip bi fikir almak çünkü tam olarak ne olmak istiyorsun konusunda bende bir çözüme ulaşamadım Eğitim .. sana tavsiyem git bir üniversiteye anlat derdini sana yardımcı olsunlar .
teşekkürler Eğitim ..
Bu mesajdan alıntı yap

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2013 #6
teşekkürler Eğitim ..
ALLAH yolunu açık etsin kardeşim inşallah istediğin yerlere gelirsin.Elimden gelen birşey olursada mesaj atman yeterli.
Bu mesajdan alıntı yap
bogurtlenlicay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bogurtlenlicay

Hiç Biri / Burdur

Alt 07-03-2013 #7
benim bir arkadaşım var öyle. 2 yıllık mobilyacılık mı okumuş tam olarak bilmiyorum ama mimar sinana puanla girdi, 4 yıl okuycak şimdi. tabi çizimle girmediği için çok zorlanıyor. onun yerine direk yetenek sınavıyla girmek daha doğru olur. sen 2 yıllık mı arıyorsun? eğer öyleyse 2 yıllıktan öğretim görevlisi olamazsın bulunduğun fakültede. ama bazı bölümlerde 2 yıllık öğretmenlik okuyanlar öğretmen olabiliyorlar ama yalnızca ücretli öğretmen olabiliyorlar.(okul öncesi öğretmenliği)
Bu mesajdan alıntı yap

ruzgar-arslan

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 07-03-2013 #8
ALLAH yolunu açık etsin kardeşim inşallah istediğin yerlere gelirsin.Elimden gelen birşey olursada mesaj atman yeterli.
teşekkürler çok sağol Eğitim .. kardeşim ..
Bu mesajdan alıntı yap

ruzgar-arslan

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 07-03-2013 #9
benim bir arkadaşım var öyle. 2 yıllık mobilyacılık mı okumuş tam olarak bilmiyorum ama mimar sinana puanla girdi, 4 yıl okuycak şimdi. tabi çizimle girmediği için çok zorlanıyor. onun yerine direk yetenek sınavıyla girmek daha doğru olur. sen 2 yıllık mı arıyorsun? eğer öyleyse 2 yıllıktan öğretim görevlisi olamazsın bulunduğun fakültede. ama bazı bölümlerde 2 yıllık öğretmenlik okuyanlar öğretmen olabiliyorlar ama yalnızca ücretli öğretmen olabiliyorlar.(okul öncesi öğretmenliği)
ben 2 yıl programcılık okudum ve devamında +2 grafikerlik okuyup 2 yılda master yaparsam öğretmen olabilir miyim ? eğer böyle olunmuyor ise 4 yıl +2 master ile olunuyor sanırım ? / kafam bi hayli karışık burada aileden yardımcı olunur dedim ama sorunun cevabını alamadım henüz Eğitim .. Eğitim .. Eğitim ..
Bu mesajdan alıntı yap
bogurtlenlicay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bogurtlenlicay

Hiç Biri / Burdur

Alt 08-03-2013 #10
yanlış yönlendirmiyim ama ben hiç öyle 2 yıllık okuyup master yapan kişi görmedim grafik alanında. azönce google'dan bakıyım dedim senin için ama öyle bişiy de bulamadım. ben 4 yıllıklar yapabilir diye biliyorum. 4 yıllık okursan her şekilde öğretmen olabilirsin aslında. niçin 2 yıllık istiyorsun? bazı 2 yıllıklar yetenek sınavıyla almıyor diye mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları