Eğitim Teknoloğu Aranıyor - İstanbul

İş Veren İlanları - Eğitim Teknoloğu Aranıyor - İstanbul ...

heparin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

heparin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim Teknoloğu Aranıyor

Program/Seviye: Flash bilen, flash ile animasyon yapabilme becerisine sahip,
Action Script 2 ve 3 dillerine hakim,
Flash-xml, flash-veri tabanı bağlantılarını sağlayabilecek,
html, css konularına hakim,
php, html5 gibi ortamlar hakkında bilgi sahibi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Eksen Yayınları olarak ilköğretim 1. sınıftan üniversite hazırlığa kadar tüm kademelerde eğitim meteryalleri üretiyoruz. Hazırlanan bu meteryalleri çeşitli dijital mecralarda - AppStore, GooglePlay, Windows, web- sunmaktayız.

Bu dijital içerikleri similasyonlarla - oyun, deney vs- ile destekleme noktasında yukarıda belirtilen kazanımlara sahip, birimimize hoş sada olacak arkadaşa ihtiyacımız var.

Deneyimden ziyade yapabilirliğe önem veriyorum. Eğitim meteryalleri üretme noktasında yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız e-posta yahut telefon maharetiyle benimle iletişim kurmanızı rica eder saygılarımı sunarım.

Yayınevi ile ilgili bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

2 yıl evvel yine aynı görev için aradığım ve burada bulduğum arkadaşımızdan biri malesef yakında aramızdan ayrılıyor. Kendisini ikame edebilecek birini yine buradan bulma ümidindeyim.

adem

E-posta:

Telefon: 0212 275 00 35
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Eğitim Teknoloğu Aranıyor - İstanbulEğitim Teknoloğu Aranıyor - İstanbulEğitim Teknoloğu Aranıyor - İstanbulEğitim Teknoloğu Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap