Eğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Eğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Eğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Firmamız Bünyesinde Çalışacak; Mac kullanabilen, İnternet Sitesi yapmayı ve Word Press bilen Ilistrator, Photoshop ve benzeri ...

Vekil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Vekil

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: Firmamız Bünyesinde Çalışacak;
Mac kullanabilen,
İnternet Sitesi yapmayı ve Word Press bilen
Ilistrator, Photoshop ve benzeri programlara hakim
Tasarım Kabiliyeti olan
İnternet Sitesi ve Dergi Tasarımı yapabilecek
Grafik Tasarımcı Arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merkezi Ankara'da bulunan Şirketimizde Çalışacak
Ekip Çalışmasına ve Esnek Çalışma Saatlerine Uygun
Maaş + Yol + Yemek + Sigorta
İş Görüşmesi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Eğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı - AnkaraEğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı - AnkaraEğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı - AnkaraEğitim ve Danışmanlık Firmamızda Çalışacak Grafik Tasarımcı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..