Eğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo Çalışmaları

Logo Tasarımları - Eğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo Çalışmaları ...

Grafek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafek(27)

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 22-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1 ve 3 görünüş itibariyle klişe olabilirler. Hep söylerim, aşırı bir yaratıcılığım yoktur. Fakat söz konusu kuruluş bir dernek olunca, ne kadar yaratıcı olursanız olun, böyle basit şeyler yapmaktan öteye gidemiyorsunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 22-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3. çalışmaya klişe diyorsun ama bence en iyisi o renklerin uyumuylada sadeliğiylede cok güzel olmuş 4. çalışmada iyi ama dernek logosuna göre biraz renkli gibi yinede iyi iş çıkarmışsın emeğine saglık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 22-03-2009 #3
Anlam, bütünlük, renk seçimi ve her şeyiyle ikinci çalışma en iyi ve en uygunu, hiç tereddütsüz.
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2009 #4
yuvarlak ıcınde vectorel cızım ıcın yazı bunlar sıktı artık bence bayadır bu tarz cızımler var devlet dairelerinde onlarda yenılıge gıdıyor vergı daıresının logosu gıbı mesela bence 3. calısmandakı vektoren ınsan fıgurunu daırede degılde fontun yanında gelıstırırsen renk uyumuyla daha guzel olur bence. kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
Grafek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafek(27)

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 22-03-2009 #5
3. çalışmaya klişe diyorsun ama bence en iyisi o renklerin uyumuylada sadeliğiylede cok güzel olmuş 4. çalışmada iyi ama dernek logosuna göre biraz renkli gibi yinede iyi iş çıkarmışsın emeğine saglık iyi çalışmalar
4. Logoda ki yorumunuz konusunda sizinle hemfikirim. Biraz renk değişikliği yapıp onu alternatifler arasında bulunduracağım. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Anlam, bütünlük, renk seçimi ve her şeyiyle ikinci çalışma en iyi ve en uygunu, hiç tereddütsüz.
Teşekkürler Eğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo Çalışmaları

yuvarlak ıcınde vectorel cızım ıcın yazı bunlar sıktı artık bence bayadır bu tarz cızımler var devlet dairelerinde onlarda yenılıge gıdıyor vergı daıresının logosu gıbı mesela bence 3. calısmandakı vektoren ınsan fıgurunu daırede degılde fontun yanında gelıstırırsen renk uyumuyla daha guzel olur bence. kolay gelsın
Kısmen size hak veriyorum. İlle velâkin bana kalsa çok daha farklı çalışmalar söz konusu olurdu ama burada dernek, resmi kurumlar vb. oluşumlar için logo denilince akıllarına sadece bu tarz logolar gelmekte.

Sizin belirttiğiniz gibi ben de dernek yöneticilerine bu öneriyi sundum fakat ısrarla dairesel istediler. Ben de çaresiz yapmak zorunda kaldım.

Ama yine de öneriniz için Teşekkür Ederim. Eğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo Çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2009 #6
onları unutmusum ben doru dıyosun Eğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo ÇalışmalarıEğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo Çalışmaları baklava seritleri istememisler ona sukredelım Eğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo Çalışmaları kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dernek, egitim, istihdam