Eğitim veren serbest kişiye web sitesi - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Eğitim veren serbest kişiye web sitesi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Eğitim veren serbest kişiye web sitesi Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: İstediğim siteyi joomla yada wordpresten ziyade asp, php tazrı özgün olacak tasarımla yapılması. Ayrıca ...

muromm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muromm

Matbaacı / Bolu

Alt 17-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim veren serbest kişiye web sitesi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İstediğim siteyi joomla yada wordpresten ziyade asp, php tazrı özgün olacak tasarımla yapılması. Ayrıca yönetim paneli olup birçok şeyi (makale, duyuru, eğitim vs ekleme yapabilmek) ayrıca e bülten ve site üyeliği olacak. Yazılım ücretlerine vakıf olmadığım için hem asp, php ve benzeri yapı ile hemde wordpress/joomla tarzı olması durumunda fiyat ne olur. Ödeme şekli nasıl olacak. Ayrıca wordpress yada joomlada isteklerim ne derece yapılır.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba;
Ben boş zamanlarında eğitim veren biriyim. şu anda da mevcut bir sitem var. bunu biraz daha profosyenel hale taşımak için yeniden tasarım yaptırmak istiyorum. sitem için elimde bir logo var tasarımda o kullanılacaktır. Ayrıca mevcut sitemdeki bilgiler yeni siteye taşınacaktır.Detaylı bir şekilde inceleyip ona göre bilgi verebilirseniz çok sevinirim

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Eğitim veren serbest kişiye web sitesi - Türkiye GeneliEğitim veren serbest kişiye web sitesi - Türkiye GeneliEğitim veren serbest kişiye web sitesi - Türkiye GeneliEğitim veren serbest kişiye web sitesi - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
muromm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muromm

Matbaacı / Bolu

Alt 17-11-2012 #3
siteye ilişkin detayları bulabileceğiniz adres http://muratyasar.org/siteanaliz.docx
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2012 #4
dan bana ulaşabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
bomba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bomba

Grafiker / Kocaeli

Alt 03-12-2012 #5
Murat bey size mail attim fakat donmediniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Baxo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baxo

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2013 #6
Mailimize olumlu veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
A Oguzhan Basar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A Oguzhan Basar(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-01-2013 #7
Mail atıldı, detaylar için geri dönüş bekleniyor.
Bu mesajdan alıntı yap