Eğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Eğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye Geneli ...

Eğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye Geneli
önder doruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

önder doruk

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Bir grup (Indesign, Freehand MX, MathType)

Diğer grup (Quark, Freehand, MathType)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yayınevimizin Matematik ve Geometri branşlarında hazırlanacak olan bazıları Siyah Beyaz, bazıları renkli Konu Anlatımı ve Soru Bankalarının dizgi ve grafik işlerini bahsi geçen programlar aracılığı ile yapacak, üzerine aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, kendine güvenen, freelance çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Eğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye GeneliEğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye GeneliEğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye GeneliEğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

s_dizmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s_dizmen

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2013 #3
Fiyatlarınız hakkında bilgi verebilirmisiniz, birde yayıneviniz hangi ilde acaba?
önder doruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

önder doruk

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2013 #4
"Merhaba, Matematik ve Geometri Konu anlatımı, soru bankası ve fasikül olmak şartıyla üç ayrı çalışmamız söz konusu. Yazarlardan gelen iş sıralamasına göre planlama yapılarak sizlere yönlendirilecek. Çalışmalarımızı; çizimler Freehand, matematiksel işlemler MathType ve genel dizgi InDesign de olacak şekilde yapıyoruz.(bu kombinasyonun dışına çıkmamız söz konusu değildir) Çalışmaları belli bir periyot dahilinde ve mümkün olduğunca seri yapmamız gerekiyor. Belirli bir zamana yayacak şekilde zamanımız bulunmamakta. (Kısıtlı zamanda çok iş mantığı söz konusu, sizden dönecek işin hızına paralel olarak çalışma yoğunluğumuz artacaktır.) Renkli, renksiz ve branş ayırımı yapmadan sayfa başı ücretimiz 6 TL dir. Çalışmalar ilk dizginin ardından farklı 3 ayrı kişiden redakte olmakta. Çalışmalar 3. tashihin ardından matbaa aşamasına geldiğinde yapılacak ödeme karşılıklı olarak netleştirildikten sonra tarafımdan muhasebeye bildirilecek ve ödemelerinizi muhasebeden hesabınıza aktarılmak suretiyle alacaksınız. Ödeme aşamasına kadar olan süreçte muhatabınız ben olacağım. Gece 24.00 e kadar her türlü soru, istek ve yardım ihtiyaçlarınız için irtibata geçebiliriz. Şartların sizin için uygun olması durumunda size göndereceğim birkaç sayfalık örnek çalışma isteyeceğim. Kıstaslara uygun olması durumunda yaz döneminde dışarıdan çalışacağımız personel listesine adınızı yazacağım ve ihtiyaç dahilinde bağlantıya geçeceğim. Şimdilik kolay gelsin."