Eğlence sektöründe firma bünyesinde Grafik tasarımcı aranıyor - İstanbul

İş Veren İlanları - Eğlence sektöründe firma bünyesinde Grafik tasarımcı aranıyor - İstanbul ...

fora18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fora18

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğlence sektöründe firma bünyesinde Grafik tasarımcı aranıyor

Program/Seviye: Adobe Ai
Adobe İnd
Adobe Ps

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firma Bünyesinde Grafik Tasarım işlerini yüretebilecek Bay veya Bayan farketmez bir kişi alınacaktır.
Hafta sonları ve resmi tüm tatiller verilir.
Eğlenirken çalışacağı bir ortama sahiptir.
(Bowling, Bilardo, Soft Play Kiddierides Oyun Makineleri ile Eğlence satan firma)
Avm içlerine yada Bilbordlara, Çapraz kampanya taleplerine flayer be broşür afiş çalışmlarını yapabilecek bir kişi aranmaktadır.
Türkiye genelinde 28 mağazası vardır. Her mağaza AVM içindedir.

E-posta:

Telefon: 0555 557 47 17
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Eğlence sektöründe firma bünyesinde Grafik tasarımcı aranıyor - İstanbulEğlence sektöründe firma bünyesinde Grafik tasarımcı aranıyor - İstanbulEğlence sektöründe firma bünyesinde Grafik tasarımcı aranıyor - İstanbulEğlence sektöründe firma bünyesinde Grafik tasarımcı aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #3
Merhaba;
Adobe Ailesine hakimim. Corel draw ı ileri düzeyde kullanabiliyorum. Aynı zamanda Flexing Pro, Mc. Freehand ve Başlangıç olarak da Auto Cad bilgisine sahibim. Indorr ve Outdoor baskı tekniklerini biliyorum. "Grafiker" değilim. "Grafik Tasarımcı" yım. Corel de sınırsız çizim yapabilme tecrübesine sahibim. Açık Hava Reklamcılığı ve Copy Centerlarda çalıştım. Şu anda bir çevirmenlik bürosunda çalışmaktayım fakat maaş durumumdan memnun olmadığım için aktif olarak iş aramaktayım. Şimdiden ilginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap