EGM Trafik Çocuk Kulübü Logo Yarışması Hakkında

Yarışma Organizasyonları - EGM Trafik Çocuk Kulübü Logo Yarışması Hakkında ...

hzrfn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hzrfn

Eğitimci / Samsun

Alt 26-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba. Eminim aranızda EGM nin trafik çocuk kulübü logo yarışmasına katılan olmuştur. Tabi kazanan logoların nasıl olduklarınıda görmüşsünüzdür. İşin üzerinden çok geçti ama içimi dökememiştim bir türlü. Günlerce uğraştım bence güzel logolarda hazırladım fakat seçilenleri görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü :sweating:. Şaka gibiydi :rofl: Katılanlar ne düşündüklerini yazarlarsa sevinirim.Yaptığım logolarıda buraya ekleyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hzrfn

Eğitimci / Samsun

Alt 10-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar benim yaptığım logolar bunlardı. biraz işi abartmış olabilirim yani fazla karışık olabilir fakat birden fazla mesaj vermeye çalıştım. Keşke çalışmasaydım. Dereceye giren logoloru bulabilirsem ekleyeceğim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
http://rapidshare.com/files/441756894/Logo-4.jpg

http://rapidshare.com/files/441756913/Logo-3.jpg

http://rapidshare.com/files/441756921/Logo-2.jpg

http://rapidshare.com/files/441756935/Logo-1.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2011 #3
seçilen logolar okadar kötü deil diye hatırlıyorum yani tam olarak aklımda deil bende göndermiştim ilk 50 ye girmiştim sertifika göndermişler ama bir insanın ismi büşra giritoğlu olupta burcu çiritlioğlu diye nası yazılabiliyor hayret ettim acaba dedim yanlışlıklamı gönderdiler nihayetinde yırtıp attım başkasına göstersem inanmaz sen aldın diyeEGM Trafik Çocuk Kulübü Logo Yarışması Hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
selene isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selene

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-01-2011 #4
Merhaba,

3. olan çalışmayı gördüm, bir problem göremedim, siz neden beğenmediniz?
Bu mesajdan alıntı yap

hzrfn

Eğitimci / Samsun

Alt 10-01-2011 #5
Merhabalar.Dereceye giren eserleri tabiki tebrik etmek gerekiyor. Ben ilk logo çalışmalarımı o yarışmada yapmıştım belkide baklentim fazlaydı çünkü gerçekten çok uğraşmıştım. Benim eserlerim dereceye girecekde demiyorum ama eminim benim eserlerimden ve dereceye giren eserlerden daha iyiler mevcuttu. Dereceye girenler birbirlerine çok yakın ve basit olduklarını hatırlıyorum. Eklediğim eserler hakkındaki yorumlar bundan sonraki çalışmalarım için yol gösterici olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 11-01-2011 #6
Her ne kadar kazananların ödül haketmediğini düşünsekte, sonuçta yarışmaları insanlar yapıyor ve siz ne kadar iyi olduğunuzu düşünürseniz düşünün iş jüride bitiyor. Buna bir nevi çekiliş olarak bakabilirsiniz. Siz zihninizden bir şekil çeker onu kağıda dökersiniz ve logo tasarımım diye yarışmaya yollarsınız. Eğer zihninizden çekip aldığınız şekil jurinin kafasındakine uyuyorsa kazanırsınız. Onun için kaybeden logolar kötüdür diye bunalım yapmaya gerek yok. Kaybeden logolar sadece jurinin kafasındakiyle uyuşmadığı için kaybetmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
cody06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cody06

Grafiker / Ankara

logoları göremiyorum silindimi

Alt 10-01-2012 #7
Arkadaşlar merhaba. Eminim aranızda EGM nin trafik çocuk kulübü logo yarışmasına katılan olmuştur. Tabi kazanan logoların nasıl olduklarınıda görmüşsünüzdür. İşin üzerinden çok geçti ama içimi dökememiştim bir türlü. Günlerce uğraştım bence güzel logolarda hazırladım fakat seçilenleri görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü :sweating:. Şaka gibiydi :rofl: Katılanlar ne düşündüklerini yazarlarsa sevinirim.Yaptığım logolarıda buraya ekleyeceğim.
logoları görmek isterdim
Bu mesajdan alıntı yap

hzrfn

Eğitimci / Samsun

Alt 11-01-2012 #8
Hocam malum çok zaman geçti CDlerin birinde olacak ama bulamadım. Tekrar bir arşivi gözden geçireyim inşallah bulurum..
Bu mesajdan alıntı yap
cody06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cody06

Grafiker / Ankara

Alt 11-01-2012 #9
bulursanız bekliyorum tskler
Bu mesajdan alıntı yap
kiondhyg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiondhyg

Sanat Yn. / Adıyaman

Alt 09-03-2012 #10
Ben ilk logo çalışmalarımı o yarışmada yapmıştım belkide baklentim fazlaydı çünkü gerçekten çok uğraşmıştım. Benim eserlerim dereceye girecekde demiyorum ama eminim benim eserlerimden ve dereceye giren eserlerden daha iyiler mevcuttu. Dereceye girenler birbirlerine çok yakın ve basit olduklarını hatırlıyorum.

cheap nfl jerseys
Cheap New York Islanders Jerseys
New Orleans Saints Jerseys
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları