Eğme Bükme Sorunu

Corel Draw - Eğme Bükme Sorunu ...

Eğme Bükme Sorunu
Leylünehar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Leylünehar(34)

Hiç Biri / Muğla

Eğme Bükme Sorunu

Alt 21-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Arkadaşlar Corel'de çok yeniyim. 12 adet yıldız çizip hayali bir daire etrafında döndürmek istiyorum. Ama öyle daire etrafında yazı yazmak gibi değil, dairenin arka tarafta kalan yıldızlar teesinden görünecek ve dahi kenarda kalan yıldızlar yandan görünecek. Umarım ifade edebilmişimdir. Hangi araçla yapabileceğimi ya da bununla ilgili anlatım linki verebilirseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MedyaProtek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MedyaProtek

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,

Arkadaşlar Corel'de çok yeniyim. 12 adet yıldız çizip hayali bir daire etrafında döndürmek istiyorum. Ama öyle daire etrafında yazı yazmak gibi değil, dairenin arka tarafta kalan yıldızlar teesinden görünecek ve dahi kenarda kalan yıldızlar yandan görünecek. Umarım ifade edebilmişimdir. Hangi araçla yapabileceğimi ya da bununla ilgili anlatım linki verebilirseniz çok sevinirim.
üzerinde çalışmakta olduğun ve yapmak istediğin konuyu tam olarak anlamadım fakat bir ihtimal olarak daire etrafında yazı seklinde cevrelemek belki yazı icin uygun lakin bir diğer kullanım ise bahsedilen 12 yıldızı bir dairenin etrafında cevirmek ise window+ dockers+transformations aracını kullanabilirsin bahsi gecen hayali daireye gerek kalmadan seçilen aracı sağ tarafda görülecektir gerekli aralıklarda objenin center konumu belirleyip uygulayabilirsin umarım faydası olur kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap