Eiffel blasting cs5 - video

Photoshop Dersleri - Eiffel blasting cs5 - video Sponsorlu Bağlantılar Elimden geldiğince bir şeyler yaptım.Video çekerken rahat değilim.Zamanla alışıcam umarım 1 saat kadar sürdü.Ama hızlandırdım... Video : Sonuç :...

TayfunB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TayfunB

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elimden geldiğince bir şeyler yaptım.Video çekerken rahat değilim.Zamanla alışıcam umarım Eiffel blasting cs5 - video
1 saat kadar sürdü.Ama hızlandırdım...

Video :

Sonuç :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Imortall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaptığın iş gerçekten harika ve sabır isteyen birşey fakat keşke biraz daha uzun tutsaydın bizim gibi acemiler için daha verimli olurdu Eiffel blasting cs5 - video)) Tebrik ederim eline sğlık mşlh mşlh
Bu mesajdan alıntı yap
TayfunB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TayfunB

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-07-2012 #3
Sağol kardeşim.Biraz daha uzun tutabilirdim ama insanlar 30'dan fazla olursa sıkılmaya başlarlar.Seçme işlemleri filan sıkıcı olabilir.Ama genede bir şeyler anlamışsın Eiffel blasting cs5 - video
Bu mesajdan alıntı yap
Imortall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #4
anladım evet. Başarılı olan benim anlamam değil senin bu çalışmayı en ufak ayrıntısına kadar düşünüp 1 saatlik dilimde yapıp 12 dk da kısaltabilecek şekilde anlatımın esas BAŞARI budur Eiffel blasting cs5 - video))
Bu mesajdan alıntı yap