Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli ...

Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli
bilkeytuzla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilkeytuzla

Eğitimci / İstanbul

Alt 20-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: DÜNYANIN İLK YETENEK BAZLI İŞ PROJESİ

KİŞİSEL YETENEĞİNE UYGUN ALANDA ÇALIŞMAK İSTEYEN

HER MESLEK GRUBUNDAN

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR

ÇALIŞMA POZİSYONLARIMIZDAN HANGİSİNE DAHA YATKINSANIZ O ALANDA GÖREV ALACAKSINIZ

Aşağıdaki Çalışma Alanlarından Birinde Yeteneğiniz Olduğuna İnanıyorsanız Başvurabilirsiniz

Microsoft Office Programlarının İnternet Üzerinden Kullanımı İle Raporlama İşlemleri
( Günlük Minimum 2 Saat )

Web Sayfalarının ve Forum Sitelerinin Yönetiminde Görev Alabilecek Teknik Altyapıya Sahip Kişiler

Online Konferans Odalarımızda Mikrofon Kullanarak Canlı Yönlendirme Yapabilecek Kişiler

Eğitim Alanında Tecrübeli Online Eğitim Dökümanları Hazırlama ve Sunumunda Görev Alabilecek Kişiler
( Günlük Minimum 4 Saat )

Yazılı Online Destek Platformumuzda Görev Alacak Canlı Yardım Tecrübesi Olan Kişiler

Çağrı Merkezi veya Halkla İlişkiler Tecrübesi Olan Telefon İle Arama Organizasyonlarımıza Görev Alacak Kişiler
( Minimum 6 Saat )

İnternet Reklamcılığı Konusunda Deneyimli , İnternette Çok Zaman Geçiren Kişiler
( Minimum 4 Saat )

*** Facebook , Msn Tarzı Paylaşım Platformlarında Reklam Görevi Yapacak Kişiler
( Minimum 4 Saat )

E-posta:

Telefon: 0507 755 91 62
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli - Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli ya da Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

bilkeytuzla

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-02-2012 #3
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet zaroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet zaroglu

Grafiker / Ankara

Alt 01-03-2012 #4
Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: DÜNYANIN İLK YETENEK BAZLI İŞ PROJESİ

KİŞİSEL YETENEĞİNE UYGUN ALANDA ÇALIŞMAK İSTEYEN

HER MESLEK GRUBUNDAN

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR

ÇALIŞMA POZİSYONLARIMIZDAN HANGİSİNE DAHA YATKINSANIZ O ALANDA GÖREV ALACAKSINIZ

Aşağıdaki Çalışma Alanlarından Birinde Yeteneğiniz Olduğuna İnanıyorsanız Başvurabilirsiniz

Microsoft Office Programlarının İnternet Üzerinden Kullanımı İle Raporlama İşlemleri

Web Sayfalarının ve Forum Sitelerinin Yönetiminde Görev Alabilecek Teknik Altyapıya Sahip Kişiler

Online Konferans Odalarımızda Mikrofon Kullanarak Canlı Yönlendirme Yapabilecek Kişiler

Eğitim Alanında Tecrübeli Online Eğitim Dökümanları Hazırlama ve Sunumunda Görev Alabilecek Kişiler
( Günlük Minimum 4 Saat )

Yazılı Online Destek Platformumuzda Görev Alacak Canlı Yardım Tecrübesi Olan Kişiler

Çağrı Merkezi veya Halkla İlişkiler Tecrübesi Olan Telefon İle Arama Organizasyonlarımıza Görev Alacak Kişiler
( Minimum 6 Saat )

İnternet Reklamcılığı Konusunda Deneyimli , İnternette Çok Zaman Geçiren Kişiler
( Minimum 4 Saat )

*** Facebook , Msn Tarzı Paylaşım Platformlarında Reklam Görevi Yapacak Kişiler
( Minimum 4 Saat )

E-posta:

Telefon: 0507 755 91 62
İlanınızla ilgileniyorum. Mail atıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Mail adresim :
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 01-03-2012 #5
Burası daha çok grafik tasarımcılara yönelik bir forum sitesi böle bir ilanın bu sitede ne işi var
Bu mesajdan alıntı yap

bilkeytuzla

Eğitimci / İstanbul

Alt 15-03-2012 #6
Grafiker arkadaşlarımız bu işi rahatlıkla ve profeyonelce yapabilecek düzeydeler öle düşündüğümden verdim bu ilanı .. moderatörlerimizde yararlı olacağını düşündükleri için onaylamışlar teşekkür ederim kendilerine
Bu mesajdan alıntı yap
yellowangel1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yellowangel1970

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2012 #7
ilanınızla ilgileniyorum..mail adresinize mail attım..
Bu mesajdan alıntı yap

bilkeytuzla

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-04-2012 #8
sitemizden işimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz www.kazansende.com
Bu mesajdan alıntı yap