Ek puan!!!Acill Yardımm..

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Ek puan!!!Acill Yardımm.. Sponsorlu Bağlantılar Ben meslek lisesi /grafik tasarım bölümünde okuyorum.fakat ilkokuldayken meslek lisesi hiç düşünmüyordum.sonuçta yine meslek lisesindeyim.ben şunu merak ediyorum,üniversitede meslek yüksek okulu 2yıllık direk kazanılıyor ,ama ben normal bi ...

Zeynep' isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zeynep'

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Dosya22

Alt 04-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben meslek lisesi /grafik tasarım bölümünde okuyorum.fakat ilkokuldayken meslek lisesi hiç düşünmüyordum.sonuçta yine meslek lisesindeyim.ben şunu merak ediyorum,üniversitede meslek yüksek okulu 2yıllık direk kazanılıyor ,ama ben normal bi üniversitede (mesela gazi üniv./güzel sanatlar böl.)okumak istiyorum.meslek liseside ek puan veriyor.o ek puanı normal bir üniv.de bölüm aynı olmak üzere veriyor mu?yoksa sadece meslek yüksek okullarına mı veriyor.nolur cevap yazın.sizlerin cevabı çok şeyi değiştirecek,belki hayatım boyunca yapacağım mesleğimi değştirecek.Şimdiden teşekkürler!:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Zeynep'

Alt 04-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
birde şunu eklemeyi unutmuşum.normal devlet üniv.de 4 yıllık düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Zeynep'

Alt 07-09-2010 #3
bi cevap yazan yok mu ya
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetmetin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-09-2010 #4
Merhaba.
Sorunuzu tam anlamak için soruyorum.
Meslek lisesi çıkışlısın. Ve 4 senelik Güzel Sanatlar Fakültesinden bir bölüm okumak istiyorsun. Bunun içinde Okuldan verilen ek puan istediğim şey için geçerli mi bunu öğrenmek istiyorsun? Öyle mi?
Bu mesajdan alıntı yap

Zeynep'

Alt 10-09-2010 #5
Üniversitede ek puanı sadece meslek yüksek okullarına mı veriyorlar yoksa normal bir devlet üniv.ninde grafik bölümüne verebiliyorlar mı?
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetmetin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-09-2010 #6
Bildiğim kadarıyla ne güzel sanatlar liseli çıkışlı bizlere,ne de meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun olan kişilere ek puan yok. Örneğin bizde sadece eğitim fakültesine girecek olanlar için ek puan var. Ama bence siz daha bilgili birine danışın. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap