Ekibimize katılmak üzere web tasarımcı arıyoruz.

Sonuçlanan İlanlar - Ekibimize katılmak üzere web tasarımcı arıyoruz. Sponsorlu Bağlantılar * İleri düzeyde kodlama bilgisine sahip {ASP,asp.NET,PHP,HTML ve CSS} * Dreamweaver & Flash programlarına hakim * İşinde deneyimli,tecrübeli Ekip arkadaşları aramaktayız. İletişime geçmek için ; ********* ********* *********...

hardz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

ünlem

Alt 09-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* İleri düzeyde kodlama bilgisine sahip {ASP,asp.NET,PHP,HTML ve CSS}
* Dreamweaver & Flash programlarına hakim
* İşinde deneyimli,tecrübeli

Ekip arkadaşları aramaktayız.

İletişime geçmek için ;

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 14-07-2010 #3
ilan günceldir

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 14-07-2010 #4
Aradığımız ekip arkadaşını bulduk. İlan Sonlandırılmıştır. Yöneticiler konuyu kapatabilirlerse sevinirim.