Ekibimizin Web Projelerinde Yardımcı Grafiker Arıyorum..

Sonuçlanan İlanlar - Ekibimizin Web Projelerinde Yardımcı Grafiker Arıyorum.. Sponsorlu Bağlantılar Bilişim Ekibi Olarak Projelerimizde Görsellik konusunda Yardımcı olacak arkadaşlar arıyoruz. Yogun Tempoyla Yaptıgımız çalışmalarda yükümüzü hafifletecek gorsellik konusunda iyi olan arkadasları sitemize bekliyoruz. Bilişim Ekibi 4 veritabanı programlama ...

Grapich-X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grapich-X

Webmaster / İstanbul

Alt 01-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Ekibi Olarak Projelerimizde Görsellik konusunda Yardımcı olacak arkadaşlar arıyoruz.
Yogun Tempoyla Yaptıgımız çalışmalarda yükümüzü hafifletecek gorsellik konusunda iyi olan arkadasları sitemize bekliyoruz.
Bilişim Ekibi 4 veritabanı programlama öğrencisinin kurdugu bir ekiptir.
Amacımız Toplumumuzu Günümüzün ve geleceğimizin hazinesi olan Bilişim Teknolojilerine Yönlendirmek bu Alandaki Yaptığımız Çalışmalarla teknoloji kullanımını Kolaylaştırmak ve zevk verici hale getirerek bu sektöre yeni beyinler Kazandırmaktır.
Ekibimize Katılmak İçin sitemize Üye olun.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 01-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu bir iş teklifimidir?

Grapich-X

Webmaster / İstanbul

Alt 01-05-2008 #3
Evet Bu Bir iş Teklifidir.

Grapich-X

Webmaster / İstanbul

Alt 02-05-2008 #4
konu günceldir.
baby fase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baby fase

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-05-2008 #5
mrb ben şuan bi reklam ajnsı ile ortak olan yayıncılıkta bütün işlere yardımcı grafiker olarak çalışıyorum daha iisi neden olmasın ben mesajınızı okudum anlaşırsak sizinle çalışmak istiyorum eğer kabul ederseniz yada görüşmek isterseniz ********************* a mail atabilirsiniz şimdiden teşekküğr ederim kullandım programlar freehand mx ve phostotop cs 2 mailinizi beklicem bu arad avrupa yajası haliç halıcıoğlu tarafında oturuyorum yol sorun diil iyi günler ...

Tags
aryorum, ekibimizin web, grafiker, projelerinde, yardmc