eklediğim brush u kullanma sorunu.

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - eklediğim brush u kullanma sorunu. ...

umitkaragoz1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustratorda photoshopa eklediğim gibi brush ekliyorum fakat eklediğim hiç bir brush u açmıyor, kullanamıyorum. farklı bir şeklimi var eklemenin.
brush ekleme olayında yardımcı olabilirmisiniz. 2 gündür uğraşıp duruyorum acil yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
derdime çağre yok herhalde. ılustrator brush kullanımı hakkında pek fazla bilgisi olan yok sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 05-02-2011 #3
illustratorda photoshopa eklediğim gibi brush ekliyorum fakat eklediğim hiç bir brush u açmıyor, kullanamıyorum. farklı bir şeklimi var eklemenin.
brush ekleme olayında yardımcı olabilirmisiniz. 2 gündür uğraşıp duruyorum acil yardım
Merhaba. Nereye nasıl Brush Eklediğinizi tarif edermisiniz? Yardımcı olabilirim eklediğim brush u kullanma sorunu.1:
Bu mesajdan alıntı yap

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #4
internetden bulduğun brush ı bilgisayarım/program files/adobe ıllusrator/present/brush dosyasının içine atıyorum fakat ıllustrator programını açtığımda yüklediğim brush ın ismini görüyorum ama kullanamıyorum. bu şekilde bir kaç brush eklemeyi denedim fakat hep aynı sorun kullanamıyorum. farklı bi yolumu var acaba
Bu mesajdan alıntı yap
biem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-02-2011 #5
bende de brush ı klasöründe görmüyor masaüstüne atıp kullanabiliyorum ancak, bende çözemedim..
Bu mesajdan alıntı yap

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #6
internetden bulduğun brush ı bilgisayarım/program files/adobe ıllusrator/present/brush dosyasının içine atıyorum fakat ıllustrator programını açtığımda yüklediğim brush ın ismini görüyorum ama kullanamıyorum. bu şekilde bir kaç brush eklemeyi denedim fakat hep aynı sorun kullanamıyorum. farklı bi yolumu var acaba
Ben direkt sistemden değilde daha basit bi yolunu göstermeye çalışayım belki yardımı olur...

Brushı kendi paneline koyduğunda kullanabilirsin!

Kendi paneline sürükleyip bıraktığında sana bildiğiniz fırça seçeneklerini sorar

ben fırçaları böyle kullanıyrum böyle bi deneyin isterseniz! eklediğim brush u kullanma sorunu.1:
Bu mesajdan alıntı yap

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #7
bilgiler için çok saol bu yolu denemişdim ama ilerde sorun yaşatır diye diğer yönden deneye çalışıyodum ama bu yolda sağlıklı sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #8
bilgiler için çok saol bu yolu denemişdim ama ilerde sorun yaşatır diye diğer yönden deneye çalışıyodum ama bu yolda sağlıklı sanırım.
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana! kolay gelsin..eklediğim brush u kullanma sorunu.1:
Bu mesajdan alıntı yap