Ekmek Kapısı...

Afiş Tasarımı - Ekmek Kapısı... Sponsorlu Bağlantılar :wink:...

Ekmek Kapısı...
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Ekmek Kapısı...

Alt 08-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ekmek Kapısı...

:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ekmeyi değil de ekmeği olmayacak mı? Ünsüz yumuşaması var Ekmek kelimesinin "i" eki aldıktan sonra ekmeği olması gerekiyor. Neyse orayı geçtim, Dolar ve Euro ile ekmek alınmıyor mu yani? Ekmek kapısı demek istiyorsunuz galiba ama anlatım bana çok yanlış geldi. Size çalışmanız sonucunda mesela bir müşteriniz Dolar veya Euro verse sizin Euro veya Dolarınız olmayacak mı? Çalışmalarınızı çok aceleye getiriyorsunuz gibi geliyor bana. Bilmem siz ne düşünürsünüz?
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 08-01-2010 #3
Ekmeyi değil de ekmeği olmayacak mı? Ünsüz yumuşaması var Ekmek kelimesinin "i" eki aldıktan sonra ekmeği olması gerekiyor. Neyse orayı geçtim, Dolar ve Euro ile ekmek alınmıyor mu yani? Ekmek kapısı demek istiyorsunuz galiba ama anlatım bana çok yanlış geldi. Size çalışmanız sonucunda mesela bir müşteriniz Dolar veya Euro verse sizin Euro veya Dolarınız olmayacak mı? Çalışmalarınızı çok aceleye getiriyorsunuz gibi geliyor bana. Bilmem siz ne düşünürsünüz?
Ekmek Kapısı... döviz geçmiyor, her çalışma 20 dk Ekmek Kapısı... şimdi yapıyorum yolluyorum, yorumun için tşkler, can sıkıntısı
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2010 #4
Çalışmalarınız da yazım kurallarıyla ilgili bir takım sıkıntılarınız olduğu hemen göze çarpıyor.
"Yaratıcı Reklam Tasarımları" ilkesini benimsemiş bir tasarımcı için "her çalışma 20dk." gibi bir bahaneyi öne sürmenin duruma ne kadar tezat bir görüntü oluşturduğunu anlamak için "Yaratıcı Tasarımcı" olmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
"can sıkıntısı" bunu da az önce fark ettim.
Artık yazdıklarım bir değer ifade edecek mi bilmiyorum.
İyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap