Ekmem Fırını için Araç giydirme

Araç Giydirme - Ekmem Fırını için Araç giydirme ...

ibrahimalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimalp

Webmaster / Kırklareli

Alt 04-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Böyle değerli bir ortamda fikir alışverişinde bulunma imkanı tanıyan herkese teşekkürler. Kasalı Ekmek Fırını aracı için giydirme çalışması yaptım. Çalışmada ekmek motifleri ve Renk seçimleri hoşuma gitmedi bu konuda fikirleri olan ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan öneri ve yardım bekliyorum. Grafiker değilim, kendi aracımız için tasarladım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 05-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir defa o çalışmayı sarı kırmızı yeşil bu 3 renkten kurtar sarı turuncu kırmızı uyumu cok daha iyi olur ayrıca siyah font kullanmışsın sırıtmıs fontu daha belirgin düz bir font secki okunaklı olsun. Üstünde çalışılmalı ...
Bu mesajdan alıntı yap
Bloodensty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bloodensty(38)

Grafiker / Sakarya

Alt 05-02-2009 #3
firma adını çerçeveleyen yeşil renk olmamış ve köşeli oluşu çok kaba duruyor.daha estetik oval biçimde yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 05-02-2009 #4
bencede en azından çalışmayı yeşilden kurtarr ve alt kısımdaki görsel yerine uyumlu bir renk seçersen daha şık olabilir eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahimalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimalp

Webmaster / Kırklareli

Alt 08-02-2009 #5
Bunlar da yeni çalışmalarım. Boş alanlara çekilecek ekmek resimlerini ekleyeceğim

Bu mesajdan alıntı yap
damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(29)

Grafiker / İzmir

Alt 09-02-2009 #6
fontlar konusunda daha hassas davranmalısın.Bnce daha düz ve okunaklı yazı kullanmalısın.Belli belirsiz okumak için zorlanmamalı insanlar.Direk vermek istediğini insanlar bir bakışta görmeliler.Sonuçta aracın önünde dakikalrca durup onu okumayacaklar Değilmi?
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 11-02-2009 #7
fontlar konusunda daha hassas davranmalısın.Bnce daha düz ve okunaklı yazı kullanmalısın.Belli belirsiz okumak için zorlanmamalı insanlar.Direk vermek istediğini insanlar bir bakışta görmeliler.Sonuçta aracın önünde dakikalrca durup onu okumayacaklar Değilmi?
Katılıyorum , birde aracın tafikdeki hızınıda hesaba katarsak ne kadar okunaksız olduğu daha iyi anlaşılabilir sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arac, ekmem, firini, giydirme, icin