Eko'l Logo

Logo Tasarımları - Eko'l Logo ...

Eko'l Logo

Eko'l Logo

Alt 23-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Yeni üye oldum siteye , Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Keyif amaçlı logo ve web sitesi yapıyorum. Okulumuzda Ekonomi üniversiteli Beşiktaşlılar derneği için yaptığım logoyu size danışmak istedim.

Biraz karışık bulanlr için şöyle anlatayım.
Ortadaki İ harfi okulumuzun sembolü, sol üstteki A , Çarşıyı belirtiyor, ay yıldız , Beşiktaş ambleminin ayrıcalığı olan bir özellik onuda eklemek istedim, Kartal zaten Beşiktaş'ın sembolü... Derneğin adı Eko'l 1903 .

Eko'l Logo

Birde şöyle bir denemem oldu ama sevmedim...

Eko'l Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Androit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 23-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç bişeye benzememiş aşırı amatör... fontlar bişeye benzemiyo biraz daha yaratici çlaış beşiktaş reklamımı ekol reklamimi

ufak bi bikir vereyim EKOL yazısını güzel bi font bul yaz o dan beşiktaş kartalını çıkar 1903 üde yazma illa çarşı amblemini kullanacam diyosan çerçeve yerine onu koy dabi daha yaratici düşün ben ufakbi fikir olsun diye yazdim bunları
Bu mesajdan alıntı yap
kiwanch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiwanch(33)

Webmaster / Antalya

Alt 23-08-2007 #3
evet çok karışık olmuş ne varsa koymak istemişsin anlaşılan ama daha sade bişeyler için uğraş bence.
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2007 #4
Tipografi öğren Eko'l Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 23-08-2007 #5
bak bu daha akıllıca Eko'l Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-08-2007 #6
Androit
ilgilendiğin için sağolda biraz ağır eleştiri olmuş sarı lacivert sezdim Eko'l Logo
Ozaman şöyle anlatayım yukarda fazla detaylı yazamadım, siz bişeyler önerirsiniz buna göre.
İsim Eko'l 1903. o yüzden 1903 ü kaldırma gibi bir lüksüm yok. Beşiktaş amblemi klüp tarafından resmi izin olmazsa kullanılamıyor. O yüzden Beşiktaş amblemi taslağının üzerinde oynama yaptım, kenarları sivrileştirip ortayı oval yaptım içine yerleştireyim dedim.
Türk bayrağı ve A harfi mutlaka kullanıcam. Kartal kalkabilir. Nasıl birşey önerirsiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2007 #7
Androit
ilgilendiğin için sağolda biraz ağır eleştiri olmuş sarı lacivert sezdim Eko'l Logo
Ozaman şöyle anlatayım yukarda fazla detaylı yazamadım, siz bişeyler önerirsiniz buna göre.
İsim Eko'l 1903. o yüzden 1903 ü kaldırma gibi bir lüksüm yok. Beşiktaş amblemi klüp tarafından resmi izin olmazsa kullanılamıyor. O yüzden Beşiktaş amblemi taslağının üzerinde oynama yaptım, kenarları sivrileştirip ortayı oval yaptım içine yerleştireyim dedim.
Türk bayrağı ve A harfi mutlaka kullanıcam. Kartal kalkabilir. Nasıl birşey önerirsiniz?
Yok yanılıyorsun. Forumumuzdaki sizlere gelen negatif eleştirilerin büyük bir kısmı artniyet gözetmeksizin sizlerin iyiliği içindir. Androit haklı bu konuda. Emin olabilirsin.Eko'l Logoeace1:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 23-08-2007 #8
üç şeyin şakası olmaz CİM BOM BOM Eko'l Logo valla yanıldın eleştirinin amacı işin daha ii yapılması arkadaşım yoksa kime ne dime :P
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2007 #9
Anlaşılan ikinizde kuralları okumamışsınız.

Madde 11) İmzada ve avatar bölümünde, tuttuğunuz veya tutmadığınız takım hakkında küçük düşürücü tahrik edici yazı yazmak ve avatar kullanmak kesinlikle yasaktır. Kısacası, avatar ve imza bölümünde kavga ve tartışma çıkaracak yazı ve resimleri yayınlamak ve göstermek yasaktır.

Aman dikkatEko'l Logo

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 23-08-2007 #10
ups yalan yok okumamıştım uyarı dikkate alınacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ekol logo