ekran bölme yardım

Edius - ekran bölme yardım ...

ekran bölme yardım
deneri25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deneri25

Fotoğrafçı / Erzurum

ekran bölme yardım

Alt 16-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar forumun hepsini okudum ekran bölme ile ilgili 2 yazı var 3 kanala atıyorum 3d veriyorum ama ondan sonra ne yapacaz video maker de yap demiş poyraz abi bu ayrı bir programmıdır ayrıca layout pencerisinde videoyo ya kırpıyor yada orantılı küçültüyor bu pencerede videoyu kırpmadan istediğim orana nasıl getirebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 16-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar forumun hepsini okudum ekran bölme ile ilgili 2 yazı var 3 kanala atıyorum 3d veriyorum ama ondan sonra ne yapacaz video maker de yap demiş poyraz abi bu ayrı bir programmıdır ayrıca layout pencerisinde videoyo ya kırpıyor yada orantılı küçültüyor bu pencerede videoyu kırpmadan istediğim orana nasıl getirebilirim
hangi versiyonu kullanıyorsun
Bu mesajdan alıntı yap
DEEQIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEEQIM

Hiç Biri / Ankara

Alt 17-11-2011 #3
ekranı bölmek istioyrsan 3dye gerek yok 3d effect pikselleşme yapabilir. picture in picture kullanman yeterli tek karede istediğin kadar pencere yapabilirsin tabe buda calısma sequene da açacagım video paneli ile sınırlı ekran bölme yardım goruntulerıne picture in picture effect uyguladıktan sonra effect infodan effect detaylarına girerek ister orantılı küçültme istersen ''fix aspect'' uygulamasını kaldırarak orantısız küçültme yaparak istedigin kadar pencere acabilirsin. ayrıca burdan edge shadow ve in out effectide uygulayabilirsin kolay gelsin ekran bölme yardım
Bu mesajdan alıntı yap
deneri25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deneri25

Fotoğrafçı / Erzurum

Alt 22-11-2011 #4
teşekkür ederim yaptım sonunda
Bu mesajdan alıntı yap