Ekran Görüntüsü Kaydetmek İçin Süper Bir Altarnative:Gadwin PrintScreen

Yazılım Rehberi - Ekran Görüntüsü Kaydetmek İçin Süper Bir Altarnative:Gadwin PrintScreen Sponsorlu Bağlantılar Ben ekran görüntülerini kaydetmede Gadwin PrintScreen isimli programı kullanıyorum. Çok kullanışlı bir program ve ciddi olarak tavsiye ederim. Programın paralı sürümü olmasına karşılık sitesinde yer alan ücretsiz versiyonu ...

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 15-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben ekran görüntülerini kaydetmede Gadwin PrintScreen isimli programı kullanıyorum. Çok kullanışlı bir program ve ciddi olarak tavsiye ederim. Programın paralı sürümü olmasına karşılık sitesinde yer alan ücretsiz versiyonu bütün işlerinizi rahatlıkla görüyor.

Gadwin PrintScreen ile Neler Yapabiliyorsunuz?

- Bütün ayarlamaları önceden yaparak, PrintScn tuşuna (veya atadığınız başka bir tuşa) her bastığınızda görüntüleri seri halinde belirlediğiniz klasöre kaydedebiliyor. Dosya isimlerini de siz belirleyebiliyorsunuz. ders1, ders2, ders3 gibi seri halinde kaydedebiliyor.

- Tuşa bastığınızda önceden belirlemenize göre, ister ekranın tamamı, ister aktif pencereyi, ister seçimi belirlediğiniz kısmı ayarlayıp Enter'a basıyorsunuz ve görüntü daha önceden belirlediğiniz klasöre kaydediliyor.

-Ders hazırlayanlara büyük bir kolaylık sağlıyor.

-Programın ayar pencerisini açın "İmage" sekmesindeki "Stamp" kutucuğuna onay işareti koyun."Stamp Format" a istediğiniz yazıyı yazın.Artık çektiğiniz fotoğrafların sağ alt köşesine bu yazı yerlerştirilir.Ben "Stamp Format" a "Grafikerler.Net" yazdım.Aşağıdaki gibi oldu.

Bunlar sadece bazı özellikleri. Programı incelediğinizde bir tasarımcının her zaman ilk kuracakları arasında yer alan bir program olduğunu söyleyebilirim.

Programı buraya tıklayarak direkt bir şekilde ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ali Emre, paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 15-07-2008 #3
Ben teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(28)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 22-07-2008 #4
standart printscreenden daha kullanıslıu oldugu heksin..t.skler paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-07-2008 #5
paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 22-07-2008 #6
paylaşım için teşekkürler, Ali Emre.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
altarnativegadwin, bir, ekran, gadwin, görüntüsü, icin, kaydetmek, printscreen, süper