Ekranı bölme ile ilgili

Edius - Ekranı bölme ile ilgili Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Şuan işyerindeyim ve aksam bir tanıdıgıma gidip ona yardımcı olmaya calısıcam bildiğim kadarı ile ilgili. arkadasımın yapması gereken şeylerden birisi de ekranı 2 yada 3 e bolerek ...

Ekranı bölme ile ilgili
inglornenha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Ekranı bölme ile ilgili

Alt 16-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Şuan işyerindeyim ve aksam bir tanıdıgıma gidip ona yardımcı olmaya calısıcam bildiğim kadarı ile ilgili. arkadasımın yapması gereken şeylerden birisi de ekranı 2 yada 3 e bolerek her bir bolmeye ayrı bir goruntuyu vermek. mesala 3 e bolup bir cocugun bir gun icinde cekilmiş goruntusunun sabah ogle aksamını bir arada izlemek gibi diyebilirim en basit anlatımla. nasıl yaparız bunu? şuan program işyerinde olmadığından irdeleyip bakamıyorum da. iki arkadas yeniyiz ve kendimizi geliştirmeye calısıyoruz denemeler ile.

yardımınız icin şimdiden teşekkürler, herkese bol keyif dilerim Ekranı bölme ile ilgili
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 16-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar,

Şuan işyerindeyim ve aksam bir tanıdıgıma gidip ona yardımcı olmaya calısıcam bildiğim kadarı ile ilgili. arkadasımın yapması gereken şeylerden birisi de ekranı 2 yada 3 e bolerek her bir bolmeye ayrı bir goruntuyu vermek. mesala 3 e bolup bir cocugun bir gun icinde cekilmiş goruntusunun sabah ogle aksamını bir arada izlemek gibi diyebilirim en basit anlatımla. nasıl yaparız bunu? şuan program işyerinde olmadığından irdeleyip bakamıyorum da. iki arkadas yeniyiz ve kendimizi geliştirmeye calısıyoruz denemeler ile.

yardımınız icin şimdiden teşekkürler, herkese bol keyif dilerim Ekranı bölme ile ilgili
video bandına attığınız her 3 görüntüye de 3d pip uygulayıp ekranda istediğiniz kadar küçülterek aynı anda 3 görüntüyü elde edebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
efrom_cs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efrom_cs

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2011 #3
Layouter penceresinden de yapılabilir. Dha kolay olacağı görüşündeyim. Ancak 3D PIP ile Her bir görüntüye farklı bir açı vermek de mümkün olabilir. Layouter'ın 2D bölümünden bu yapılamayacaktır ancak 3D sekmesine gecildiğinde yine aynı sey yapılabilir.

Timeline'da 3 videoyu 3 farklı kanala üst üste yerleştirin, ardından layouter daki scale değerini değiştirin.
Bu mesajdan alıntı yap
seckinsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-03-2012 #4
Layouter penceresinden de yapılabilir. Dha kolay olacağı görüşündeyim. Ancak 3D PIP ile Her bir görüntüye farklı bir açı vermek de mümkün olabilir. Layouter'ın 2D bölümünden bu yapılamayacaktır ancak 3D sekmesine gecildiğinde yine aynı sey yapılabilir.

Timeline'da 3 videoyu 3 farklı kanala üst üste yerleştirin, ardından layouter daki scale değerini değiştirin.
Layouter'in bu 2D sayfasını nasıl açabilirm?
Bu mesajdan alıntı yap