Eksa Dizayn Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Eksa Dizayn Logo Çalışması ...

mj*ufuk* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mj*ufuk*

Webmaster / İstanbul

Alt 03-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kendime logo yaptım hangisini seçeceğime karar veremedim.bana yardımcı olurmusunuz...bu logo benim ikinci çalışmamdır.yani ömrmde yaptığım ikici logom diebilirim....Eksa Dizayn Logo Çalışması iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum... sizin fikirleriniz benim için önemli...yorumlarınız için şimdiden teşekkürler....

Arkadaşlar kararsız kaldığım logolar bunlar... çok güsel olmadı ama yinede koymak istedim....Logo kendime ait..web tasarım işi yapıorum...:rofl:

buda ilk yaptığım logo ve kartvizit...:smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo güzel....Beğendim, ancak;

Web tasarımında kullandığınız efektleri asla logolarda kullanmayı denemeyin, iyi sonuçlar vermez. Logonuzdaki bütün gölge ve glow efektlerini kaldırın bence, ozaman çok daha güzel olacaktır.Renklere karışmayın ama, onlar güzel...

Logolar arasında pekte fark yok, sadece dizay'ın yeri ve rengi değişiyor, o yüzden şu yada bu demiyorum.

Gelelim kartvizite;

Aynı efekt sorunları ordada var...Glow efekti basımda sorun çıkartabilir.Kartvizitteki logo için pek bişey diyemiyecem çünkü 2 tane K harfi sırt sırta...Pekte cezbetmiyor.Madem bu işe yeni başladınız , ozaman efektlerin cazibesine kapılmayın derin Eksa Dizayn Logo Çalışması

İyi çalışmalar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
mj*ufuk* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mj*ufuk*

Webmaster / İstanbul

Alt 03-12-2008 #3
Logo güzel....Beğendim, ancak;

Web tasarımında kullandığınız efektleri asla logolarda kullanmayı denemeyin, iyi sonuçlar vermez. Logonuzdaki bütün gölge ve glow efektlerini kaldırın bence, ozaman çok daha güzel olacaktır.Renklere karışmayın ama, onlar güzel...

Logolar arasında pekte fark yok, sadece dizay'ın yeri ve rengi değişiyor, o yüzden şu yada bu demiyorum.

Gelelim kartvizite;

Aynı efekt sorunları ordada var...Glow efekti basımda sorun çıkartabilir.Kartvizitteki logo için pek bişey diyemiyecem çünkü 2 tane K harfi sırt sırta...Pekte cezbetmiyor.Madem bu işe yeni başladınız , ozaman efektlerin cazibesine kapılmayın derin Eksa Dizayn Logo Çalışması

İyi çalışmalar diliyorum.

yorum için teşekkürler arkadaşım...önerilerini dikkate aıcam...:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
coni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coni

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 04-12-2008 #4
firma isminin başına koymuş olduğun şekil ;balığı anımsatıyor bence biraz daha çalış.Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-12-2008 #5
yoSa dediğini katılıyorum eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, dizayn, eksa, logo