Eksen Gazetesi logo görüşlerinizi bekliyorum

Logo Tasarımları - Eksen Gazetesi logo görüşlerinizi bekliyorum ...

selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 08-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eksen Gazetesi logo görüşlerinizi bekliyorumyeni çıkacak bir gazetenin logosu yeni yaptım müşteri yarın görecek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 08-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Eksen Gazetesi logo görüşlerinizi bekliyorum butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 08-10-2009 #3
Gakko bence üzerinde biraz daha çalışmalısın.Gazete logolarını bolca incele.Eksen kelimesinden yola çıkarak amblemler geliştir.Farklı bi şey olsun.
Bu mesajdan alıntı yap