Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması)

Kartvizit Tasarımları - Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması) Sponsorlu Bağlantılar Logotype çalışması bana ait değildir .................................................. ..................... ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!...

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 27-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logotype çalışması bana ait değildir Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması)

.................................................. .....................
ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 28-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel olmus, eline sağlık (:
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 28-06-2010 #3
Yorumunuz için çok teşekkür ederim Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 28-06-2010 #4
Bence çok basit olmuş. Birde kolay bulunacak bir yerde ise krokiyi kaldır. Bence kroki devri bitti. Krokiyi kaldırarak oraya daha farklı bişiler dene. Mesela logoyu büyütüp koy Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 28-06-2010 #5
Bence çok basit olmuş. Birde kolay bulunacak bir yerde ise krokiyi kaldır. Bence kroki devri bitti. Krokiyi kaldırarak oraya daha farklı bişiler dene. Mesela logoyu büyütüp koy Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması)
Yorumunuz için teşekkür ederim. Fakat kroki durumunu ben özellikle olsun ille ki koyalım demedim. Müşterinin isteğine bağlı olarak oldu bu çalışma. Mecburen boyle oldu yani. Benim daha önceki paylaşmış olduğum çalışmalarımı incelerseniz eminim ki göreceksiniz. Ve basit olan tarafı ne onuda anlamadım ama şunu bilin ki kartvizit çalışması sade olur. Ve bu çalışmada sadece kenarda bayraklar var o kadar. Hatta onu bile müşteri istediği için koydum. Bilmem anlatabildim mi saygıdeğer arkadaşım Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması).
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 29-06-2010 #6
Benim basitlikten kastım logoda ya da fontlarda bi iticilik var. Bayraklar birbirine karışmış biraz az bi boşluk verilebilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
optimusPrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimusPrm

Baskıcı / Bursa

Alt 29-06-2010 #7
Hocam benim tercüme bürosu deyince aklıma gelen ilk tasarım arka planda flu bi şekilde karışık harfler ön tarafta belirgin bi parlaklıkta şahsın ismi soyismi adresi vs. gelmişti. Bi değerlendir istersen.
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 30-06-2010 #8
Yorumlar için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
optimusPrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimusPrm

Baskıcı / Bursa

Alt 30-06-2010 #9
Kusura bakma dostum yazdım ama örnek koyamadım yanına. Benim aklıma gelen tasarım bu şekildeydi.[IMG]Eksen Tercüme (Kartvizit Çalışması) Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap