eksi derecede folie yapistirma

Araç Giydirme - eksi derecede folie yapistirma ...

arda kerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda kerman

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar hava eksi derecede oldugu zaman folye yapistirma teknigi nedir?
Yardimci olacak arkadas var mi???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eksi derecede folie yapistirma valla önce derimki üzerini kalın giyin dün cephede folyo kaplarken çok üşüdümdeeksi derecede folie yapistirma
onun haricinde açık havada folyo yapıştırırken folyoyu çok fazla açma derim birde rüzgarı ters tarafına al eğer rüzgar varsa
Bu mesajdan alıntı yap
EGI-Visuals isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EGI-Visuals

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-11-2008 #3
bence hic deneme bile.
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 01-12-2008 #4
soğuk havalarda malzemeda donukluk oluşur sağlıklı bir yapıştırma gerçekleştirilemez
ısıtılarak yapıştırılması gerekmektedir ama uygulama taze iken soğuk etkisi görecekse malzeme kendini çekebilir

details'in de dediği gibi deneme bile yada dayanıklılık konusunda herhangi bir garanti verme bence ama kısa süreli geçici bir uygulama ise ahmetvrl'in dediği gibi üzerini kalın giyin eksi derecede folie yapistirma

şimdiden kolay gelsin...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
ebdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebdesign

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 16-12-2008 #5
Şöyle söyliyim bu denemenin hiç bir artısı olmaz sana, araç giydirme esnasında ortam sıcaklığı 20 derece ve üzeri olmalıdır eğer illede bunu yapmalıyım diyorsan, folyoyu çok az açarak çalışmanı sürdür ve işinin kolaylaşması için sıcak hava tabancası kullan.
Bu mesajdan alıntı yap
aşşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aşşk

Grafiker / Çorum

Alt 16-12-2008 #6
vala arkadaşlar ben bayramın 3. günü akşam altıda müşterinin ısrarı üzerine aracını giydirdim hava 5 derece felan dı içerde folyo iki yerde yırıldı tavanı kaplarken geride problem olmadı sayılır ama ben bittim canım çıktı kaplayana kadar o yüzden eğer araç kaplama içinse sorun bence de hiç deneme
Bu mesajdan alıntı yap
ggrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ggrafik

Grafiker / Konya

Alt 18-12-2008 #7
aşşk' ya müşteri günlar ısınmaya başlayınca görür arabasını, eksinin altında araç kaplanırmı!
sanada yazık .. arabayada.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
derecede, eksi, folie, yapistirma