Ektekini nasıl yapabilirim fikri olan ?

Photoshop - Ektekini nasıl yapabilirim fikri olan ? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar ekte görünen resmi photoshopta nasıl yapabilirim kısaca fikir verebilecek olan var mı ? Şimdiden teşekkürler[IMG] [/IMG]...

acemisiyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemisiyim

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ekte görünen resmi photoshopta nasıl yapabilirim kısaca fikir verebilecek olan var mı ? Şimdiden teşekkürler[IMG]

Ektekini nasıl yapabilirim fikri olan ?[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 05-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden vektörel bir programda denemiyorsun? daha rahat yapabilir ve istersen photoshop uzantılı dosya yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

acemisiyim

Alt 05-12-2011 #3
neden vektörel bir programda denemiyorsun? daha rahat yapabilir ve istersen photoshop uzantılı dosya yapabilirsin.
Vektörel bir program olarak Illustrator var ama onu kullanmayı pek bilmiyorum. benim sorunum tab buıtonlarının dışa dönük yuvarlak köşelerini yapamamak diğer kısımlarını yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap

acemisiyim

Alt 05-12-2011 #4
Vektörel bir program olarak Illustrator var ama onu kullanmayı pek bilmiyorum. benim sorunum tab buıtonlarının dışa dönük yuvarlak köşelerini yapamamak diğer kısımlarını yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 05-12-2011 #5
bunu object menüsündeki uniform butonundaki boşluğa değer vererek şekil verebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

acemisiyim

Alt 05-12-2011 #6
bunu object menüsündeki uniform butonundaki boşluğa değer vererek şekil verebilirsin.
İlgin için teşekkür ederim ama inan dediğini anlamadım Ektekini nasıl yapabilirim fikri olan ? Object Menüsündeki Iniform Butonundaki Boşluk... Bende öyle birşey yok sanırım Ektekini nasıl yapabilirim fikri olan ?
Bu mesajdan alıntı yap

acemisiyim

Alt 05-12-2011 #7
illustratorda bahsediyorsun sanırım object menusunu buldum Transformun içinde ki bütün seçenekleri denedim değerler verdim ama istediğime ulaşamadım. Benim istediğim Mesela sol en üstteki haberler butonun sağ kulakçığının dışa yuvarlanan köşesini yapabilmek. birini öğrenebilsem diğerlerini ben yaparım Ektekini nasıl yapabilirim fikri olan ?
Bu mesajdan alıntı yap