El emeği afiş

Kantin - El emeği afiş Sponsorlu Bağlantılar Şu anda farklı materyelleri(kumaş baskı doku v.s)kullanarak afiş düşünmekteyim...ilk defa proğramsız böyle bir çalışma yapıcam bu çalışmamı ulusal bir ülkeye göndericem.şu anda eskizlerim hazır .bu konuda fikir veya ...

El emeği afiş
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

El emeği afiş

Alt 30-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şu anda farklı materyelleri(kumaş baskı doku v.s)kullanarak afiş düşünmekteyim...ilk defa proğramsız böyle bir çalışma yapıcam bu çalışmamı ulusal bir ülkeye göndericem.şu anda eskizlerim hazır .bu konuda fikir veya görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla_________:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şu anda farklı materyelleri(kumaş baskı doku v.s)kullanarak afiş düşünmekteyim...ilk defa proğramsız böyle bir çalışma yapıcam bu çalışmamı [COLOR="Red"]ulusal bir ülkeye[/COLOR] göndericem.şu anda eskizlerim hazır .bu konuda fikir veya görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla_________:smile:
o kırmızıyla işaretlediğim yerin anlamı nedir?
cahilliğimi mazur görün
Bu mesajdan alıntı yap
Stenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stenia

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 31-10-2008 #3
bende okur okumaz onu sormak istedim..'Ulusal bir ülke' den kastınız nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

_________

Alt 31-10-2008 #4
ÇOK özr dilerim...Galiba anlatım bozukluğu oldu...Benim anlatmak istediğim çalışmamı Yurtdışına gönderiyeceğimdi.tekrar çok özür dilerim bu konuda_____:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, emeği