el ilanı broşür hazırlamak istiyorum.

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - el ilanı broşür hazırlamak istiyorum. Sponsorlu Bağlantılar El ilanı ve buroşür hazırlamak istiyorum. Grafik bilgim sıfır. Nereden başlamam gerekir. Kursunamı gidecem yoksa bir proğram vasıtasıylamı. Tüm vaktimi ayıramam bi markette calışıyorum. Ama sabahla ögle 2 ...

bluege5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluege5

Hiç Biri / Konya

ünlem

Alt 03-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

El ilanı ve buroşür hazırlamak istiyorum. Grafik bilgim sıfır. Nereden başlamam gerekir. Kursunamı gidecem yoksa bir proğram vasıtasıylamı. Tüm vaktimi ayıramam bi markette calışıyorum. Ama sabahla ögle 2 ye kadar boşum . Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 03-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik bilginiz sıfır.Nasıl hazırlıyacağınızı bilmiyorsunuz.
Tüm bunlara rağmen el ilanı ve broşür hazırlamak istiyorum diyorsunuz.
Siz bir soru sordunuz.
Ben de size sormak istiyorum sakıncası yoksa.
Sizce tasarım bu kadar basit bir iş mi?
Program kullanmakla bu iş bitiyor mu sanıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 04-10-2010 #3
Grafik bilginiz sıfır.Nasıl hazırlıyacağınızı bilmiyorsunuz.
Tüm bunlara rağmen el ilanı ve broşür hazırlamak istiyorum diyorsunuz.
Siz bir soru sordunuz.
Ben de size sormak istiyorum sakıncası yoksa.
Sizce tasarım bu kadar basit bir iş mi?
Program kullanmakla bu iş bitiyor mu sanıyorsunuz?
Eğitimsiz bir çok kişinin elinde hırpalansa da, günümüzün herkesin gözünün üzerinde olduğu ve yapabileceğini düşündüğü bir meslektir. Pazarlama sektörünün en önemli öğesi olarak ortaya çıkan reklamın mutfağında aşçı olarak çalışmaktır grafikerlik. Hayal edersiniz, tasarlarsınız, şekillendirirsiniz ve sunarsınız. İnsanların birçoğunun düşündüğünün aksine bizler bilgisayar başına oturunca programlarımız kendiliğinden bir şeyler katmaz tasarlayacağımız şeylere. Hani bizim komşunun oğlu da bilgisayar biliyor ya da bizim oğlan güzel resim yapıyor o yapar mantığıyla yola çıkanların düşündüğü gibi olmuyor tasarlamak. Bir logo iki harfi yan yana getirivereyim diyerek yapılmıyor ama bu toplum nedense hala bizi komşularının çocuklarıyla karıştırıyor.el ilanı broşür hazırlamak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap