El İlanı Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - El İlanı Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar özel sıkma meyve suları ile ön plana çıkmak isteyen bir cafenin el ilanı çalışması. yorumlarınızı bekliyorum......

El İlanı Çalışmam
omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

El İlanı Çalışmam

Alt 25-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar özel sıkma meyve suları ile ön plana çıkmak isteyen bir cafenin el ilanı çalışması. yorumlarınızı bekliyorum...
El İlanı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel olmuş ellerine sağlık ama o yazı hoşuma gitmedi,daha başka bir çözüm bulsan Süper olcak El İlanı Çalışmam yinede ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-03-2011 #3
Güzel olmuş ellerine sağlık ama o yazı hoşuma gitmedi,daha başka bir çözüm bulsan Süper olcak El İlanı Çalışmam yinede ellerine sağlık.
Teşekkür ederim. Haklısın yazıda bir problem var ama grafikerlerin en büyük sorunu acil olan işler El İlanı Çalışmam) çözüm bulamadan işi bitirmek zorunda kaldım...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 25-03-2011 #4
Çok fazla turuncuya boğulmuş,
ortadaki metni beyaz renkte ve daha dolgun fontla altına azcık gölge vererek deneyebilirsiniz.

Ve portakallar gerçekten sıkılmış gibi duruyor, hoş gözükmüyorlar. Sıkma portakal suyunu ifade etmek için sıkılmış portakal koymaya gerek yok, özellikle bardağa takılmış olandan bahsediyorum. ALttakinde de çekirdek kötü durmuş.

Elinize sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2011 #5
merhaba çalışma güzel ortadaki yazı çok düz olmuş mesela % 100 die bir etiket yada damga gibi bardağın üzerine bir şey yapsan dah aşık olurdu buda benim nacizhane fikrim yazı fontunda birazdaha yuvarlak olsun El İlanı Çalışmam istersen hoş durur emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 25-03-2011 #6
diğer yorumlardaki gibi yazı hariç gayet başarılı bir çalışma
Hele hele acil bir işe göre çok iyi. Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-03-2011 #7