el ilanı çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - el ilanı çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Sitede ilk kez yaptığım bir çalışmayı yayımlıyorum Tamamı Photoshop Kullanılarak Yapılmıştır. Yorum ve Eleştirilerinizi bekliyorum saygılar...

el ilanı çalışmam
xxarslxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxarslxx

Matbaacı / Sakarya

el ilanı çalışmam

Alt 01-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

el ilanı çalışmam

Sitede ilk kez yaptığım bir çalışmayı yayımlıyorum

Tamamı Photoshop Kullanılarak Yapılmıştır.
Yorum ve Eleştirilerinizi bekliyorum saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok karışık gözüküyo. iki tane logo gereksiz. logonun alta olması daha iyi olabilirdi. slogan "huzurlu bir ortam için" çok küçük kalmış farkedilmiyo ve son olarakda alt taraf ile üst tarfın çalışması birbirinden bağımsız gözüküyor
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-01-2008 #3
alt taraftaki uc tane kusak var onlarin rengini daqha soft yaparsan cok hos olur kanimca genel anlamda hos gorunuyor
Bu mesajdan alıntı yap
xxarslxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxarslxx

Matbaacı / Sakarya

Alt 03-01-2008 #4
yorumlarınız içn teşekkürler eleştiri ve tavsiyelerinizi dikkate allıcam tekrar teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
kahin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 05-01-2008 #5
ismi gibi canlı ve gösterişli olmuş özellikle kuşağın üstündekiler çok güsel kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 05-01-2008 #6
camlı köşk logosu çok yerde ve farklı farklı kullanılmış müsterinin istegi olup olmadigi tartisilir. Bana kalsa sol beyaz alandaki logosu çok güzel onun üzerinden giderek resimlerdeki yerleşimi de buna göre uyarlardım örneğin iki tane gündüz görüntüsüne gerek yok hele orta kısımda büyütülmüş hali varken değilmi... düsündüklerimi paylasmak istedim calisma hakkinda eline saglik xxarslxx güzel calismalarinin devamini görmek isteriz
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 05-01-2008 #7
kuşağın altındaki resimlere feather verirsen daha hoş görünür. logodaki camlıköşk yazısı daha güzel öbür camlı köşk cafeyide öle yazarsan daha güzel olur. ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
serveribrahim99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serveribrahim99

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-01-2008 #8
camli kos & cafe fontunun altindaki (background) renk neden siyah... ozel bir nedeni var ise birsey diyemicem ama siyah renk yiyecek iceren yani restorant, market gibi konu calismalarinda kullanilmaz.... kirmizi renk istah acan renkler icerisindedir... koyu kirmizi cok daha hoc gosterebilirdi calismani... benim gorusumdur....i calismalar...
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2008 #9
ilk bakista alttaki kusaklar gözü çok tirmaliyo o renkleri daha soft yaparsan isin tamaninin görüntüsünü etkileyecektir. (daha hos olacaktir) ise o kusaklardan basla bence
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ilan, almam