El İlanı Çalışması , Mahmurenin Mutfağı :D (hayalidir..)

Deneme Çalışmalar - El İlanı Çalışması , Mahmurenin Mutfağı :D (hayalidir..) ...

umut_39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut_39

Webmaster / Kırklareli

Alt 23-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı ve eleştilerinizi, eksiklerimi duymayı bekliyorum .. saygılar El İlanı Çalışması , Mahmurenin Mutfağı :D (hayalidir..)..:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 23-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazı fontları bence uymamış,sloganın sonu bence bozmuş ama genel olarak fena değil. başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-06-2009 #3
Eğer çalışmalarınız "hayali" yani deneme amaçlı ise lütfen Deneme Çalışmalar kategorisinde konunuzu paylaşınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

umut_39

Webmaster / Kırklareli

Alt 23-06-2009 #4
tmm teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2009 #5
Değerlendirmeden Önce İllus Çalışmalar Sana mı Aittir?
Bu mesajdan alıntı yap

umut_39

Webmaster / Kırklareli

Alt 23-06-2009 #6
hayır illuslar benim değil. yani bana ait değil.
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2009 #7
Eskiden Margarinlerin Üzerine Çalışırlardı Bu Tarz Tasarımları. Çook Eskiden Ama Ben Bile Hayal Meyal Hatırlıyırum.. El İlanı Çalışması , Mahmurenin Mutfağı :D (hayalidir..)
Çizim Size Ait Olsaydı Onun Üzerinden Konusacaktım Ama Bu Şekilde Söyleyecek Cok Fazla Şey Yok Malesef Yani Afişmidir El İlanımıdır Mönümüdür Belli Değil.. Biraz Daha İncelenirse Afişler Sanırım Daha Hoş İşler Çıkar. Kolay Gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
hubeyb_aydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hubeyb_aydin

Matbaacı / Kocaeli

Alt 23-06-2009 #8
Umut_39 arkadaşım senin gibi iki tane resmi bir araya getirip çalışma yapmıyoruz kötü olabilir eğer çalışmamı eleştireceksen eleştir ama bu birikime sahip değilsen bırak başkaları yapsın oku diyosun sen okuyomusun beni eleştirenin benden ii olmasını isterim senin çalışmana gelince alt bölümüde dikdörtgen şeklinde yapıp adresi sol alt köşeye alabilirdin mahmurenin yeri yazıs farklı bir font yazılabilirdi alttaki slogan çok uzun kısa ve çarpıcı olmalı bence her yeri kırmızıya boyamışsın arkadaşım Arpa çorbasının dışındaki kareyi ortalayabilirdin + işareti iki yemeğin ortasında olabilirdi yukarıdaki resmin üzerinde az daha boşluk bırakabilirdin sana kolay gelsin bunlar tavsiyedir bu tür yaklaşımlar yararlı olur yoksa oku araştır demekle olmaz iş üzerinde eksiklikler gösterilir ve o yönde tavsiyeler yapılırsa kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

umut_39

Webmaster / Kırklareli

Alt 24-06-2009 #9
merak etme benim tasarımımın seninkinden çok daha iyi oldugunu biliorum en azından ben 2 renkte bi çakmak gibi yapılmış dikdörtgen üzerinde çalışmıyorum alt kısma gelincede bilerek yaptım çünkü daha göze hoş gelsin die , adres sol tarafta olucak die bi zorunlulukmu var ? bide k.bakma ben senin tavsiyelerini almıorum hepsi bildiğim şeyler sıırf bana karşı bişiler yazmış olmak için yazanları kale almıyoorum.. ben profesyonellerden işi gerçekten bilenlerden yardım alırım.. senin gibi profesyonellere yorum yapanlardan değil. sağol.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #10
Gerekli yorumlar yapılmış bence aşağıdaki mahmure'yi dekupe edip koysaydın.Zeminle uyumlu bir bütünlük yakalamış olurdun.Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları