el ilanı çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - el ilanı çalışması ...

el ilanı çalışması
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

el ilanı çalışması

Alt 11-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

el ilanı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine saglık guzel olmus fakat sag taraftaki sayfalar olmasaymıs bir seye yonelmissin...
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 11-06-2008 #3
çalışma detayı yazılmadığından bir çok çelişki bırakıyor. eğer ki bu 2 kırımlı bir çalışma ise arka sayfası nerede?
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-06-2008 #4
ellerine saglık guzel olmus fakat sag taraftaki sayfalar olmasaymıs bir seye yonelmissin...
haklısın ön sayfa konusunda çok tereddut ettim bende üzerinde çalışıyorum teşekkürlerel ilanı çalışması

çalışma detayı yazılmadığından bir çok çelişki bırakıyor. eğer ki bu 2 kırımlı bir çalışma ise arka sayfası nerede?
evet iki kırımlı bir çalışma ve arka sayfası ortadaki bölüm..
Bu mesajdan alıntı yap
I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2008 #5
haklısın ön sayfa konusunda çok tereddut ettim bende üzerinde çalışıyorum teşekkürlerel ilanı çalışması
rica ederim eminim oyle cok daha hos olacaktır...
ellerine saglık tekrar
Bu mesajdan alıntı yap
erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 12-06-2008 #6
Bana biraz karışık geldi bilgisayar ve parça firmalarının logolarının orjinal şekilleriyle oynanmış yazı karakterleri çok basit kalmış tipografimi yapmaya çalıştın pek belli olmuyor... Esse bilişimin logosu yukarıdaki mi sol alttakimi çözemedim biraz amatör gibi geldi... Kişisel fikirlerim bunlarel ilanı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-06-2008 #7
Bana biraz karışık geldi bilgisayar ve parça firmalarının logolarının orjinal şekilleriyle oynanmış yazı karakterleri çok basit kalmış tipografimi yapmaya çalıştın pek belli olmuyor... Esse bilişimin logosu yukarıdaki mi sol alttakimi çözemedim biraz amatör gibi geldi... Kişisel fikirlerim bunlarel ilanı çalışması
firmaların logolarının orijinal halleriyle oynanmadı tamamen orijinal logoları sadece boyutları simetri açısından ayarlandı ve çok gosterişli olmayan bi iş yapmak istedim yazı karakterlerini çok abartılı kullanmadım bu sebeple eleştirilerin içn teşekkurler düzeltmeye çalışıcamel ilanı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
Çalışması, ilanı