El İlanı Çift Yön

Deneme Çalışmalar - El İlanı Çift Yön ...

El İlanı Çift Yön
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

El İlanı Çift Yön

Alt 01-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buyurun....

El İlanı Çift Yön
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 01-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bana kalırsa dıştaki çerçeveler hiç gerek yok, illa olacaksa daha zarif bir şey yada çizigi denenebilir. Ayrıca Kayıt rehberi yazısının yansımasını bu kadar belirgin yapmamalısınız. Yazıyla bütünleşmiş ve okuma sıkıntısı yaratmış.
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2011 #3
sadece ön taraftaki yazı çok geldi gözüme başka sorun görmüyorum ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 01-04-2011 #4
teşekkür ediyorum yorumlarınız için..
Çerçeve bence de gereksiz ama müşteri elinde getirdi bir örnek aynısı olacak illa diye en az 10-12 defa değiştirip değiştirip mail attım ama vazgeçiremedim. Yansımaya gelince evet kesinlikle çok belirgin convertledikten sonra bu hale geldi corelde sonra da değiştirmeye zaman bulamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2011 #5
Öncelikle fiat yazılmaz ''fiyat'' yazılır yada en azından ben öyle biliyorum. Vektörel bir kitap tercih edilseydi göze daha hoş görünürdü diye düşünüyorum. Çok kötü değil ama iyi de değil malesef. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 04-04-2011 #6
Öncelikle fiat yazılmaz ''fiyat'' yazılır yada en azından ben öyle biliyorum. Vektörel bir kitap tercih edilseydi göze daha hoş görünürdü diye düşünüyorum. Çok kötü değil ama iyi de değil malesef. Elinize sağlık.
teşekkür ederim. Gelen örnekte özellikle "fiyat" olarak yazılıydı. Uyardık lakin aynısı olacak yazılanın denildi ve öğretmenler kontrol ettiler. Öğretmenlerin lafı üzerine laf dememiz uygun düşmez sanırım...
Bu mesajdan alıntı yap